Jūrmalas nodaļa
logo

Aicinājums Jūrmalas domei neatbalstīt Krievijas valdības impēriski šovinistiskās izpausmes

Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājam Gatim Truksnim,
Jūrmalas pilsētas domes deputātiem.

Nacionālās apvienības Jūrmalas nodaļas paziņojums

Nacionālās apvienības Jūrmalas nodaļa, ņemot vērā Krievijas Federācijas /turpmāk – Krievija/ agresiju pret suverēnu valsti Ukrainu, suverēnas valsts teritorijas Krimas aneksiju, Krievijas vienpusēju starptautisko līgumu un konvenciju pārkāpšanu, kā arī Krievijas agresīvās politikas starptautisku nosodījumu, pieprasa Jūrmalas pilsētas domei /turpmāk – Dome/ apturēt sadarbību ar agresorvalsts ideoloģijas nesējiem. Neatbalstīt kultūras un sporta pasākumus, kuros saskatāma Krievijas valdības agresīvās politikas, tās līderu slavinājumi, impēriski šovinistiskās izpausmes un publisks atbalsts pašreizējai Krievijas prezidenta politikai.

Ievērojot Krievijas televīzijas vadošo kompāniju veiklību faktu sagrozīšanā un klaji tendenciozas-melīgas informācijas sniegšanā, pieprasām Domei liegt Krievijas televīzijas un radio apraides pārstāvjiem translācijas, filmēšanas un interviju iespējas no pasākumiem Jūrmalas pilsētas teritorijā. Nepieļaut notiekošos pasākumus traktēt kā Latvijas Republikas vai Jūrmalas pilsētas lojalitāti Krievijas pašreizējai politikai.

Prasība ir ievērojama līdz Krievijas politika atkal būs atbilstoša starptautiski konvencionālām normām un pret Krieviju vairs netiks izvirzītas starptautiskas sankcijas.

Nacionālās apvienības Jūrmalas nodaļas kopsapulces vārdā,
nodaļas līdzpriekšsēdētājs Juris Griķis.

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.