Rīgas nodaļa
logo

Izveidota NA Rīgas nodaļas Daugavas grupa (1)

Šā gada 5. februārī, pirmajā šogad sasauktajā NA Rīgas nodaļas Pārdaugavas, Ziemeļu un Latgales priekšpilsētu apvienotās grupas sapulcē dienaskārtībā bija vairāki jautājumi.

  1. Grupas vadītāja Ģirta Lapiņa ziņojums par pēdējām aktualitātēm Rīgas Domē.
  2. Informatīva diskusija par gatavošanos Saeimas vēlēšanām un grupu potenciālo līdzdalību kampaņas darbā.
  3. Aktuālā informācija par vispārējiem iekšpolitiskiem notikumiem, NA biedru pārreģistrāciju un kolēģu darbu, saistībā ar Eiroparlamenta vēlēšanām
  4. Balsojums par Jura Bogdanoviča ierosinājumu apvienoto grupu saukt vienā vārdā par “Daugavas grupu”, ar nosaukumu simbolizējot grupai piederīgās Rīgas daļas.
  5. Jauna grupas vadītāja un vietnieku ievēlēšana, pēc esošā grupas vadītāja Ģirta Lapiņa iepriekš izziņotā ierosinājuma. Ģirts savu vēlmi pamatoja ar noslodzi pamatdarbā, Rīgas Domē un Rīgas vēlēšanu apgabala Saeimas vēlēšanu kampaņas grupas organizatora darbu.

Sapulces dalībnieki vienbalsīgi un ar entuziasmu atbalstīja Jura ierosināto nosaukuma izvēli. Turpmāk apvienotā Pārdaugavas, Ziemeļu un Latgales priekšpilsētu grupa sauksies: Rīgas nodaļas Daugavas grupa.

Jaunās grupas vadības izvēle arī notika vienbalsīgi, un par Daugavas grupas vadītāju ievēlēts bijušais Siguldas nodaļas vadītājs, tagad rīdzinieks, Ivo Ozols. Par vadītāja vietniekiem ievēlēti iepriekšējais grupas vadītājs Ģirts Lapiņš un ilggadējais nacionālās kustības aktīvists Severīns Dūms.

Pēc dienaskārtības jautājumu izskatīšanas, kolēģi izrunāja grupas tuvāko mēnešu iespējami izpildāmos uzdevumus, par prioritāti izvirzot esošo jauno biedru iesaistīšanu grupas darbībā, kā arī esošo grupas biedru potenciāla apzināšanu.

Daugavas grupas sapulces nolemts sasaukt katra mēneša pirmajā otrdienā. Nākamā sapulce notiks 4. martā 18:30 NA birojā, Kaļķu ielā 11.

Ivo Ozols
NA Rīgas nodaļas Daugavas grupas vadītājs

 

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

  • Ivo Ozols

    07.02.2014 10:43

    Paldies par atbalstu! Vēlos aicināt biedrus, īpaši jaunos, pašus uzrunāt savus nodaļu, grupu vai kopu vadītājus. Aizrakstiet, piesakieties, jautājiet, dalieties viedokļos.

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.