Rīgas nodaļa
logo

Baiba Broka par pirmo Satiksmes un transporta lietu komitejas sēdi

28. jūnijā Rīgas domē notika pirmā jaunā sasaukuma Satiksmes un transporta lietu komitejas sēde, kurā bija paredzēts izskatīt jautājumu par Rīgas domes Pasažieru komercpārvadājumu licencēšanas komisijas izveidošanu.

Komitejas sēdē piedalījās NA Rīgas domes frakcijas deputāte, frakcijas priekšsēdētāja vietniece Baiba Broka, kas atzīst: “Kārtējo reizi paudām attieksmi, ka komitejas ir izveidotas prettiesiski. Esam izmantojuši arī likumā paredzētās iespējas lūgt Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram vērtēt komiteju izveides tiesiskumu un deputātu proporcionalitātes principa ievērošanu. Tajā pašā laikā mēģinājām piedāvāt konstruktīvu sadarbību – ar pārējām opozīcijas frakcijām bijām vienojušies, ka Pasažieru komercpārvadājumu licencēšanas komisijas vietnieka amatā virzīsim nevalstiskās organizācijas “Pilsēta cilvēkiem” pārstāvi, kurš ir ļoti zinošs un kompetents transporta jautājumos, taču mūsu piedāvājums netika atbalstīts.”

Redzot, ka S/GKR pārstāvji klaji ignorē ne vien domē ievēlēto opozīciju, bet arī nevalstisko organizāciju pārstāvjus, visu četru opozīcijas frakciju deputāti uzskatīja par pareizu pamest šo komisijas sēdi.

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.