Rīgas nodaļa
logo

Bolderājā latviešu skola bija, ir un būs!

Šodien, 1. septembrī, Rīgas Domes Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” frakcijas priekšsēdētāja vietnieks Dainis Locis apmeklēja Rīgas 19. vidusskolas Zinību dienas svinīgo pasākumu. Rīgas 19.vidusskola ir viena no vecākajām Rīgas skolām, taču šobrīd tai vidusskolas statuss diemžēl ir palicis tikai juridiski – faktiski šo mācību gadu nav uzsācis neviens vidusskolēns.

Dainis Locis savā uzrunā aicināja skolēnus, viņu vecākus un pedagogus būt vienotiem šajā cīņā un veidot vienotu komandu, lai spētu nosargāt šo skolu. Tāpat Locis arī novēlēja izturību jaunajai skolas direktorei, jo šajā situācijā tieši viņai nāksies uzņemties līdera lomu un jāveido kopējā mijiedarbība, lai panāktu skolas atjaunošanos.

Dainis Locis atzīst: “Bolderājas vidusskolas pirmsākumi ir meklējami jau 19.gadsimtā, taču pašreizējā skolas ēka ir atjaunota 1931. gadā, kas to padara par vienu no kultūrvēstures pieminekļiem. Ir nopietni jāstrādā pie tā, lai to piepildītu ar saturu un nepieļautu skolas slēgšanu! Uzskatām, ka viens no mūsu, kā deputātu, pienākumiem, ir rūpēties par izglītības iestāžu tīklu Rīgā, lai nepieļautu to, ka tās tālākajās apkaimēs izzūd latviešu vidusskolas un krītas izglītības kvalitāte! Aicinu Bolderājas iedzīvotājus aktīvi iesaistīties apkaimes sabiedriskajā dzīvē, novēlu izveidot Bolderājas attīstības biedrību, kuras pārstāvjus ar laiku varētu iesaistīt arī Rīgas domes veidotās skolu optimizācijas komisijas darbā! Latviešu vidusskola Bolderājā bija, ir un būs! Mēs no savas puses darīsim visu, lai saglabātu šo skolu!”

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.