Rīgas nodaļa
logo

Daugavas grupai ievēlēta jauna vadība

Jaunais gads NA Rīgas nodaļas Daugavas(Pārdaugavas, Ziemeļu un Latgales pr-pils) grupai iesācies dinamiski – 5. janvārī ikmēneša grupas sapulcē tika vēlēta jauna grupas vadība. Visi atnākušie biedri tika aicināti izteikt viedokli par vēlamo nākamo vadītāju un vietniekiem, kas aizņēma sapulces krietnu pusi. Pēc kopīgām un ļoti vērtīgām debatēm, izvirzīti un ievēlēti:

Daugavas grupas vadītājs – Edvīns Ginters t.29492251 [email protected]

Daugavas grupas vadītāja vietniece – Ligita Vircava t.29446080 [email protected]

Vēsturiskam ieskatam, Daugavas grupa nosaukta pēc LNNK vecbiedra Jura Bogdanoviča ierosinājuma, lai apvienoto vēsturisko Rīgas reģionālo grupu – Pārdaugavas, Latgales un Ziemeļu – kopējais nosaukums būtu labskanīgs, simbolizējot ģeogrāfisko saikni starp tām – Daugavu.

Pirmais Daugavas grupas vadītājs bija Ģirts Lapiņš, 2014.gada februārī par grupas vadītāju ievēlēts Ivo Ozols.

Edvīns Ginters ir uzņēmējs, arī aktīvi iesaistoties NA darbā 2014. gadā, 2015. gadā ievēlēts par Daugavas grupas vadītāja vietnieku, vēlāk arī izvirzīts grupu pārstāvēt Rīgas nodaļas valdē.

Ligita Vircava 2015. gadā bija viena no retajām personām, kura atsaucās aicinājumam kļūt par Valsts valodas centra sabiedrisko palīdzi, un veiksmīgi nokārtojot visus pārbaudījumus, par tādu arī kļuva, saņemot VVC apliecību.

Sapulcē nolemts turpināt divus gadus ieturēto tradīciju – Daugavas grupas sapulces notiek katra mēneša pirmajās otrdienās, plkst. 18.30 NA birojā. Nākamā sapulce – 2016.gada 2. februārī.

Ražīgu gadu novēlot, Ivo Ozols.


 

NA_Rigas_domes_frakcija

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.