Rīgas nodaļa
logo

Daugavas (Pārdaugavas, Ziemeļu un Latgales) grupas gada sapulce.

Šā gada 3. februārī Nacionālās Apvienības birojā Kaļķu ielā 3 notika Rīgas nodaļas Daugavas (apvienotā Pārdaugavas, Ziemeļu un Latgales pr-pils) grupas ikmēneša sapulce. Pirms gada Pārdaugavas un divu Rīgas priekšpilsētu apvienotajai grupai tika dots Daugavas grupas nosaukums un tika ievēlēta pašreizējā grupas vadība Ivo Ozola, Ģirta Lapiņa un Severīna Dūma sastāvā. Atbilstoši NA statūtiem, pienācis laiks grupas vadību pārvēlēt.
Pirms gada bija izvirzīti vairāki uzdevumi – ieviest grupas sapulču sasaukšanas regularitāti, apzināt grupas biedrus, palīdzēt jaunpienākušajiem NA biedriem iejusties partijas darbībā, rosināt grupas viedokļus Rīgas nodaļas vadībai un RD NA frakcijai, apzināt aktuāli risināmus jautājumus nodaļas biedru dzīvesvietu apkārtnē.
Atskatoties uz aizvadīto gadu – grupas sapulces tika sasauktas regulāri, katra mēneša pirmajā otrdienā, plkst . 18.30. Tā tās notiks arī turpmāk. Sapulces ir atklātas, un tajās laipni aicināti arī musu atbalstītāji un dažādu citu interešu grupu pārstāvji. Atšķirībā no augstākas vadības līmeņa sapulcēm, šeit biežāk valda brīvu diskusiju gaisotne, analizējot tekošus un vēsturiskus notikumus.
Apkopojot pēdējos pārreģistrācijas datus, Daugavas grupā ir 95 biedri, no kuriem aptuveni ceturtdaļa – NA jaunie biedri.
Pārvēlot vadību, par grupas vadītāju un vadītāja vietnieku nākamā gada periodam vienbalsīgi tika ievēlēti Ivo Ozols un Edvīns Ginters. Edvīns ir uzņēmējs, viņš ir aktīvi iekļāvies jauns biedrs apvienībā, iepriekš bijis ilggadējs atbalstītājs. Nākamie pašu izvirzītie uzdevumi grupai ir palielināt tās interešu loku, biežāk piesaistot nozaru pārstāvjus, un vairāk iesaistīties Rīgas pilsētvides jautājumu apzināšanā, aktivizējot grupas biedrus.

Ivo Ozols

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.