Kuldīgas nodaļa
logo

Ilmārs Gulbis ir tava balss Sermītē

Ilmāra bērnība pavadīta Sermītē, Laidu pagastā. Pateicoties savām dzimtas saknēm, viņš ir lepns par Latviju un ar pārliecību var apgalvot, ka ir savas vietas, savas zemes patriots. Vislielāko atbalstu, spēku un motivāciju Ilmārs rod ģimenē, kurā kopā ar sievu audzina 3 bērnus.

Ilmārs savās vectēva mājās ir izveidojis uzņēmumu “Migl Dārzi”, kurā jau 20 gadus nodarbojas ar zemeņu ogu un stādu audzēšanu. Paralēli ikdienas darbiem, tiek strādāts arī pie eksperimentiem, kuros tiek radītas jaunas un saglabātas esošās šķirnes. Līdzdarbojoties visai ģimenei, saimniecībā veiksmīgi tiek iekopti augļu dārzi un attīstīta zivsaimniecība.

Visaugstāk cilvēkos vērtēju atklātību, godīgumu un taisnīguma izjūtu. Ļoti cienu un novērtēju līdzcilvēkus Laidu pagastā, kas ir ne vien strādīgi, bet arī atsaucīgi un izpalīdzīgi. Nav noslēpums, ka laukos dzīve nerit viegli, ikdienā ir smags darbs un ar daudzām lietām jāspēj tikt galā pašu spēkiem, bet tas liek saņemties un izdarīt vēl vairāk! Tikai no mums pašiem ir atkarīgs kāda būs mūsu valsts, mūsu novads un pagasts!

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.