Mārupes nodaļa
logo

Varu visus Nacionālās Apvienības (NA) Mārupes nodaļas atbalstītājus informēt, ka NA Mārupes nodaļa ir sasniegusi jaunu stadiju, un tam seko pārmaiņu nepieciešamība, kurai esam apliecinājuši savu gatavību. Mēs sākām kā “Visu Latvijai!” (VL) Mārupes nodaļa, kļūdami par vienu no aktīvākajām partijas nodaļām, kam sekoja veiksmīga apvienošanās zem NA Mārupes nodaļas nosaukuma. NA Mārupes nodaļa turpināja un pacēla jaunā līmenī jau VL Mārupes nodaļas iesāktos darbus – talkas, lāpu gājienu, dazādas jauniešu aktivitātes-, kā arī organizēja pirmsvēlēšanu kampaņu, kas mums ļāva izcīnīt pārstāvniecību Mārupes novada domē. Un tieši tāpēc rodas šie jaunie apstākļi, kas mums prasa augt un mainīties. Par pārmaiņām, kas rodas izaugsmes, nevis stagnācijas rezultātā, ir tikai jāpriecājas.

Viens no principiem, ko esmu centies ieviest organizācijā, ir tāds, ka katrs, strādājot kopīgajam mērķim, palīdz arī savai izaugsmei. Tie, kas pakāpjas uz augšu, palīdz pakāpties pārējiem, bet pārējie atslogo tos, kas jau pakāpušies. Vadītājam jāprot deleģēt šos pienākumus, saprast, ka viens visu neizdarīs, un neturēties par katru cenu “krēslā”, jo ne jau “krēslu” dēļ mēs esam apvienojušies, bet gan idejas vārdā.

Kopš ievēlēšanas Mārupes novada domē, papildus arī uzņemoties vairāk pienākumu partijā, laika nodaļas ikdienas darbības vadīšanai vairs nav tik daudz kā agrāk. Tāpēc, meklējot iespējas šo vadību delēģēt, izlēmu šim pienākumam izvirzīt Andri Lāci, kuru kopsapulcē apstiprināja arī pārējie NA Mārupes nodaļas biedri. Andra Lāča līdzšinējā pieredze kā vadītājam, profesionālās iemaņas un arī labie rezultāti pašvaldību vēlēšanās neatstāj vietu šaubām, ka tas viņam būs pa spēkam un nodaļas darbība ne tikai turpināsies, bet tā arī augs kvantitatīvi un kvalitatīvi. Īpaši domāsim par jaunu biedru, it īpaši jauniešu, piesaisti nodaļai. Mēs esam un būsim atvērti ikvienam, kurš vēlas darboties mūsu kopīgo ideju vārdā. Ceru arī, ka mans personīgais piemērs un šīs pārmaiņas nodaļā pierādīs – pie mums ir īstā vieta, kur izpausties jauniem un talantīgiem cilvēkiem. Tā tas nav un nevar būt citās organizācijās, kur visu iepriekš jau ir izlēmuši dažādi gudri vīri un jauniešus izmanto labākajā gadījumā kā bezmaksas darbaspēku. Jaunu vai ne jaunu – mēs vērtējam tikai pēc darbiem. Tāpēc par vadītāja vietniekiem ir apstiprināti Edgars Sīpols un Lauris Allens, kuri ir ļoti labi parādījuši savu aktivitāti, iniciatīvu un, gribētos pat teikt, ziedošanos kopīgo mērķu vārdā neatkarīgi no jebkādas personiskās ieinteresētības.

Tuvākajā laikā tiks izstrādāts arī nodaļas nolikums, kurā tiks ieviesta jauna nodaļas struktūrvienība – valde. Valdē darbosies: nodaļas vadītājs Andris Lācis, vietnieki Edgars Sīpols un Lauris Allens, deputāti Raivis Zetīts un Andris Puide. Tādējādi tiks nodrošināta nepārtrauktība nodaļas darbībā. Abi domes deputāti iespēju robežās piedalīsies nodaļas darbībā, uzturot saikni ar nodaļas biedriem kā to pārstāvji novada domē un partijā. Savukārt ikdienas organizatoriskā darbība paliks jaunā vadītāja un viņa vietnieku pārziņā.

 

Vēlot veiksmi un panākumus jaunajam nodaļas vadītājam un vietniekiem,

Raivis Zeltīts

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.