Alūksnes nodaļa
logo

Izveidota Nacionālās Apvienības Alūksnes novada nodaļa

Otrdien, 9.maijā, notika Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (NA) Alūksnes nodaļas dibināšanas sapulce. Par nodaļas vadītāju vienbalsīgi ievēlēts uzņēmējs Druvis Tomsons, par viņa vietnieku –  Arnis Bērziņš.

„Apņemos strādāt pie nodaļas paplašināšanas, lai tā kļūtu par spēcīgāko un visplašāk pārstāvēto politisko spēku Alūksnes novadā, iesaistot dažādu iedzīvotāju grupu pārstāvjus. Esam vērsti uz attīstību un vēlamies apvienot cilvēkus ir ar kopīgu skatījumu un patriotisku noskaņojumu,” dibināšanas sapulcē teica nodaļas vadītājs Druvis Tomsons. Viņš uzsvēra nepieciešamību darboties ilgtermiņa mērķu sasniegšanai, nevis tikai apvienošanos uz vēlēšanu laiku.

NA Alūksnes nodaļa, ko veido jauni, enerģiski un uzņēmīgi cilvēki, savā darbībā balstīsies nacionālajās vērtībās. Līdz šim pašvaldības darbā neiesaistītie  apvienības biedri ir gatavi aktīvi piedalīties pašvaldības vēlēšanās. Daļa no nodaļas biedriem kandidē pašvaldību vēlēšanās, kur apvienības sarakstā kopā ir 18 kandidāti, viņu starpā arī līdzšinējā NA Alūksnes domes deputāte Jana Zilkalne, un saistībā ar maternitātes atvaļinājumu no viņas deputātes mandātu aprīlī pārņēmusī Līga Langrate.

Nodaļas dibināšanas datums izvēlēts simboliski, lai pretstatītu savu darbību bēdīgi slavenajai atbrīvošanas dienai. Līdz šim Alūksnē netrūka šī politiskā spēka atbalstītāju, tomēr organizētas partijas nodaļas novadā nebija.

Tuvākajā laikā nodaļa plāno plašāk informēt par saviem mērķiem un aktivitātēm. Jau šo svētdien, 14.maijā Alūksnē pirmo reizi notiks NA tradicionālais karogu brauciens, kurā ar saviem auto un moto transportlīdzekļiem aicināti piedalīties visi patriotiski noskaņoti alūksnieši. Pulcēšanās plkst.14.00 Miera ielas autostāvietā, pie ezera.

aluksnes-nodalas-dibinasana-2017 (2)

Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!- Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” Alūksnes novada nodaļas vadītājs Druvis Tomsons
Tālrunis +371 29415118
E-pasts: na.aluksne@gmail.com

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.