Valkas nodaļa
logo

Izveidota Nacionālās apvienības Valkas novada nodaļa (1)

2014.gada 9.maijā, Valkā, nodibināja Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!- Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” Valkas novada nodaļu. Dibināšanas sapulcē piedalījās 22 Nacionālās apvienības (NA) biedri no Valkas, NA valdes loceklis un Saeimas deputāts Jānis Dombrava un NA Baldones novada domes deputāts, Baldones novada domes priekšsēdētāja vietnieks un Saeimas deputāta palīgs Jānis Eglīts.

Par Nacionālās apvienības Valkas novada nodaļas vadītāju vienbalsīgi ievēlēja Valkas novada domes deputātu Aivaru Sjademi. Sapulcē lēma arī par citiem jautājumiem.

Aivars Sjademe uzsvēra, ka šodien katram latvietim ir jārūpējas par valsts nākotni, tai skaitā aktīvi iesaistoties Latvijas, novada un Eiropas politiskajos procesos. „Vispareizākais ir iesaistīšanās tieši apvienības darbā gan kā biedram, gan kā atbalstītājam, jo tikai Nacionālajai apvienībai patiesi rūp Latvijas un latviešu tautas nākotne”, norādīja nodaļas vadītājs.

Jānis Eglīts dalījās vērtīgā pieredzē par savu politisko darbību. Jānis Dombrava ceļa maizei novēlēja Valkas novada nodaļai aktīvu darbību, stingri sekojot Nacionālās apvienības pamatmērķiem – tai skaitā cīnīties, lai latvieši varētu dzīvot latviskā Latvijā turīgi, lielās ģimenēs un nebaidīties par savas valsts un tautas nākotni.

Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!- Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” Valkas novada nodaļas kontakti:

Nodaļas vadītājs Aivars Sjademe
tālrunis 29660985,
elektroniskais pasts aivarss@e-apollo.lv,
adrese korespondencei “Sulas”, Valkas pag., Valkas nov., LV-4701

Nodaļas mājaslapa: www.nacionalaapvieniba.lv/valka

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

  • Pārsla Lauva

    24.09.2014 21:51

    Nacionālajai apvienībai patiesi rūp Latvijas un latviešu tautas nākotne,bet tikai ne a,sjademem rūp Latvijas nākotne!

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.