Liepājas nodaļa
logo

Karogu braucienā pulcējas rekordliels dalībnieku skaits

Svētdien, 14.maijā, pulksten 14:00 biedrība “Sargi valodu un Latviju!” rīkoja ikgadējo karogu braucienu, kurā ar paceltiem Latvijas karogiem kolonnā brauc automašīnas un motocikli.

Brauciena notiekot, lai izkrāsotu Liepāju sarkan-balti-sarkanu un kopīgi, pacilātā noskaņojumā, sajust latvisko kopā būšanas spēku, reizē arī norādot kas ir patiesie Liepājas un Latvijas saimnieki. Šis ir jau ceturtais karogu brauciens Liepājā, kurā automašīnas un motocikli brauc kolonnā ar paceltiem Latvijas karogiem, informē biedrības “Sargi valodu un Latviju!” pārstāvis Artūrs Butāns. Braucienā bija aicināts piedalīties katrs Latvijas un Liepājas patriots, kurš grib latviešus vienot nevis šķelt.

“Brauciena mērķis bija celt latviešiem pašapziņu un sajust vienprātību. Zīmīgi, ka šis laiks sakrīt ne tikai ar Kārļa Ulmaņa tautas vienošanas dienu, bet arī ar mūsu hokejistu panākumiem pasaules čempionātā,” uzsver Butāns.

Braucienā piedalījās 104 automašīnas un 22 motocikli, kopā pulcējot 300 dalībniekus, tostarp  Liepājas Audi klubs un moto klubs „Iron Wolfs”. Karogu braucieni šogad notika arī Rīgā, Ozolniekos, Jelgavā, Alūksnē, Salaspilī, Tukumā un Kandavā.

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.