Kuldīgas nodaļa
logo

Kristīna Ansone ir tava balss Kuldīgā

Kristīna Ansone jau padsmit gadus sevi pārliecinoši var saukt par Kuldīdznieci – šeit ir viņas ģimene, draugi, un šeit norit viņas profesionālā darbība. Lai arī kurp ikdienā vestu darbs un karjeras izaicinājumi, viņa vienmēr atgriežas mājās – Kuldīgā.

Kristīnai piemīt ilgtermiņa domāšana. Viņa nepārtraukti iegulda visvērtīgākajās investīcijās – izglītībā, šogad cerot iegūt jau 3 augstāko izglītību.

Kristīna: “Protams, atbalsts no ģimenes ir neatsverams, bet tas ir arī dzinulis, kas rosina darboties, uzlabojot savu dzīves kvalitāti. Kad gadās brīvāks laiks, nododos sportam vai laiskām pastaigām pa Kuldīgas ielām, tādējādi sakārtojot domas un rodot spēku nākamo dienu izaicinājumiem, kuri šobrīd ir tik ļoti neprognozējami.

Kuldīgā esmu ieguvusi pašus labākos draugus, radus un paziņas. Esmu gandarīta un laimīga, ka daži draugi ir līdzvērtīgi ģimenei, tā ir neatsverama vērtība.

Vienmēr esmu iestājusies par taisnību, un manī nepārtraukti ir vēlme aizsargāt vājāko – nespēju stāvēt malā, ja redzu netaisnību. Tie, kas mani ir iepazinuši, to noteikti varēs apliecināt.

Esmu Latvijas un savas vietas patriote. Manā sirdī Kuldīgai vienmēr būs īpaša vieta.”

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.