Ventspils nodaļa
logo

„Lielā talka 2014” Ventspils novada Liepenes jūrmalā

Aicināti ciemos – tīrajā Liepenes pludmalē!

Šī – 2014.gada „Lielās talkas 2014” moto bija “Tīra Baltijas jūra sākas tavā vannas istabā”, līdz ar to arī „Nacionālās apvienības” Ventspils nodaļas aktīvisti un atbalstītāji nolēma kopīgi ar Ventspils novada Tārgales pagasta ļaudīm 26.aprīlī piedalīties Baltijas jūras krasta attīrīšanā no gružiem un plastmasas pudelēm vienā no Ventspils novada skaistākajām vietām – Liepenē.

Kopīgs darbs šajā talkā vienoja, gan pašus mazākos (mazākajam talkotājam bija tikai 3 gadiņi), gan arī pensijas vecuma cilvēkus. Ventspils novada Tārgales pagasta pārvaldnieks Mārcis Laksbergs bija talku organizējis, padomājot, gan par lietišķo – nodrošinot maisus, gružu izvešanu, transportu talciniekiem, gan par atzinīgo – ar „Goda rakstu” apbalvojot pašu čaklāko talcinieci – 9 gadus jauno Martu, gan patīkamo – pacienājot talciniekus ar atsvaidzinošiem dzērieniem un spēcinošām uzkodām.

Talkā, kopīgi strādājot un sakopjot savas zemes stūrīti, iegūti, gan jauni draugi, gan jauni mūsu „Nacionālās apvienības” atbalstītāji, gan arī pašiem gandarījums par sakopto, tīro pludmali Ventspils novadā.

Bruno Jurševics
„Nacionālās apvienības” Ventspils nodaļas vadītājs

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.