Rīgas nodaļa
logo

Viena no NA talkas vietām, Lielās Talkas 2014 pasākumu ietvaros, bija arī Strazdumuiža. Lai kopā ar Strazdumuižas iedzīvotājiem sakoptu taku Juglas ezera krastā, kuplā skaitā bija ieradušies gan NA biedri, gan atbalstītāji, gan jauniešu organizācijas pārstāvji.

Pateicoties prasmīgai talcinieku koordinācijai un talcinieku draudzīgai sadarbībai, taka Juglas ezera krastā tika attīrīta gan no pērnā gada lapām un sakritušajiem koku zariem, gan retināti krūmi, lai atbrīvotu skatu u…z ezeru un veidotu Strazdumuižas ainavu. Rezultātā taka Juglas ezera krastā tika sakopta un visi Lielās Talkas 2014 atvēlētie maisi tika piepildīti un nogādāti savākšanas vietā kopā ar koku zariem un izzāģētajiem krūmiem.

Turklāt Strazdumuižas iedzīvotāji prot ne tikai darbus veikt, bet arī svinēt! Jau no paša rīta talkas dalībnieki tika sagaidīti ar pūtēju orķestra priekšnesumu. Visā talkas gaitā talcinieku mundro garu uzturēja muzikālie priekšnesumi un stāstījumi. Talkas noslēgumā talcinieki tika cienāti ar pīrāgiem, kliņģeri, tēju, kafiju un citiem gardumiem.

Talkas organizators un NA Rīgas nodaļas līdzpriekšsēdētājs Dainis Locis: „NA Rīgas nodaļas vārdā izsaku pateicību visiem čaklajiem talciniekiem – gan NA biedriem, atbalstītājiem un jauniešu organizācijai, gan Strazdumuižas iedzīvotājiem. Liels paldies arī Latvijas Neredzīgo biedrības pārstāvjiem Svetlanai Sproģei un Vladimiram Kropam, kas palīdzēja organizatoriskajā darbā, un orķestrim. Ceru, ka mūsu turpmākā sadarbība būs tik pat veiksmīga un ražīga un vainagosies ar abpusējiem panākumiem jau tuvākajā nākotnē.”

Foto Visi foto

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.