Kuldīgas nodaļa
logo

Maija Grīsle ir tava balss Kuldīgā

Maija Grīsle ir diplomēta ekonomiste, bankas filiāles vadītāja Rīgā. No darba brīvajā laikā kopā ar meitām uzkavējas dzimtajā Kuldīgas vecpilsētā. Te arī pamana lietas, kas nerada sirdsmieru, bet vēlēšanos kaut ko mainīt.

Mana sirds pieder Kuldīgai, jo tā ir mana dzimtā pilsēta, kurā esmu pavadījusi savu bērnību, skolas gadus un lielāko daļu savas darba dzīves. Vienmēr ar lepnumu esmu teikusi, ka esmu no Kuldīgas, no hercogistes. Arī tagad, kad vairāk kā 10 gadus dzīvoju Rīgā, mani darba kolēģi bieži apvaicājas – kā iet Tavai Kuldīgai, kas jauns Kuldīgā, kā attīstās tava bērnības pilsēta? Un es atbildu – aizbrauciet un apskatiet, tur ir, ko baudīt.

Maija Grīsle: “Tūristiem Kuldīga ir interesanta un pārsteidzoša ar saviem dakstiņu jumtiem, ar Alekšupītes mierīgo plūdumu un šarmanto klusumu. Es atceros, ka laiku atpakaļ es šo klusumu nedzirdēju, bet tagad, ciemojoties Kuldīgā, es to pamanu un novērtēju. Novērtēju tāpēc, ka braucu atpūsties. Taču tāds miers ir arī darba dienās – tas mani dara bažīgu. Pa desmit gadiem mana pilsēta ir pieklususi un visapkārt ir jūtamas gaidas pēc tūristiem, jo tikai tie ienes pilsētā dzīvību un patīkamu kņadu.

Mums ir jādomā un jāstrādā pie tā, lai Kuldīgā atgriežas dzīvība, zeļ un plaukst uzņēmējdarbība, lai cilvēkiem būtu darba vietas, lai jauniešiem gribētos šeit palikt un vīt savas jaunās ģimenes ligzdas. Mums ir jārūpējas par ienākumiem budžetā un jāpiesaista investori uzņēmējdarbībai. Ir jāieklausās cilvēku vajadzībās, lai neviens šeit nejustos lieks un nesaprasts. Es mīlu šo pilsētu un gribu būt tai noderīga.”

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.