Liepājas nodaļa
logo

Mārtiņš Ceriņš: Jāiegulda latviešu uzņēmumos un ražošanā!

CerinsMartinsAptaujātie Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) reģionālo nodaļu vadītāji atbalsta VL-TB/LNNK vadības prasību par tieslietu ministra Jāņa Bordāna atsaukšanu no amata.

Nacionālās apvienības Liepājas nodaļas vadītājs Mārtiņš Ceriņš(attēlā) norādīja, ka atbalsta politiskā spēka vadības lēmumu, jo Nacionālajā apvienībā vienmēr bijusi strikta pozīcija, ka cilvēkam ir jāizšķiras starp piederību vienam vai otram [politiskajam] spēkam. Tās biedriem ir jābūt 100% lojāliem apvienībai.

Vaicāti par to, kā vērtēt Nacionālās apvienības uzstādījumus budžeta veidošanas gaitā, ko citi politiskie spēki dēvē par ultimātiem, nodaļu vadītāji skaidroja, ka dažkārt sarunā ar koalīcijas partneriem ir nepieciešama arī šāda pieeja. Ceriņš no savas puses pauda atbalstu Nacionālās apvienības ieturētajai pozīcijai termiņuzturēšanās atļauju jautājumā, jo par to piešķiršanu saņemtie līdzekļi ir jāiegulda latviešu uzņēmumos, ražošanā un zinātnes jomā.

Nacionālajai apvienībai ir arī būtiski uzstāt uz risinājumu rašanu demogrāfijas jomā, jo saskaņā ar zinātnieku atzinumiem valstī, kurā pamatnācija veido mazāk par 75% iedzīvotāju, tā ir apdraudēta, skaidroja Liepājas nodaļas vadītājs.

Kā ziņots, VL-TB/LNNK vērsusies pie premjera un informējusi par plāniem atbilstoši koalīcijas līgumam atsaukt tieslietu ministru Jāni Bordānu. Nacionālās apvienības partija “Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (TB/LNNK) 1.novembra valdes sēdē pieņēmusi lēmumu izslēgt Bordānu no partijas.

Avots: Latvijas Avīze

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.