Liepājas nodaļa
logo

NA aicina latviskās partijas veidot plašu koalīciju bez Saskaņas

Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!- TB/LNNK” Liepājas nodaļa pārvēlējusi nodaļas vadību, kā arī nākusi klajā aicinājumu neveidot koalīciju ar partijām “Saskaņa” un “Liepāja2”.

Nacionālās apvienības Liepājas nodaļa tikusies ikgadējā kopsapulcē, pēc kuras nākusi klajā ar sadarbības memorandu, kurā aicina sadarboties Jāņa Vilnīša komandu un Liepājas partiju. Memorandā tiek aicināts jaunievēlētajā Liepājas domē neveidot koalīciju ar partijām “Saskaņa” un “Liepāja2”, kā arī kopīgi stiprināt valsts drošību un nacionālās intereses.

“Ņemot vērā, ka šīs partijas jau ir ievēlētas Liepājas domē, NA šīs partijas redz kā savas potenciālās sadarbības partneres, līdz ar to arī aicinām tās parakstīt apņemšanās memorandu.” – partneru izvēli skaidro Liepājas mēra amata kandidāte Diāna Švānberga

“Šis memorands kalpos kā publisks solījums vēlētājiem, it īpaši tiem liepājniekiem, kuriem svarīgas nacionālās intereses un nav pieņemama šo politisko spēku saimniekošana Liepājas domes vadībā.” – memoranda mērķi pamato NA Liepājas nodaļas vadītājs Artūrs Butāns.

Šāda veida memorandu par sadarbību Rīgas domes vēlēšanās un jaunievēlētajā domē NA februārī parakstīja ar partijām “Vienotība” un Zaļo un zemnieku savienību (ZZS), kur partijas apsola nesadarboties ar “Saskaņu” un “Gods kalpot Rīgai”.

Tāpat NA Liepājas nodaļas kopsapulcē tika pārvēlēta nodaļas vadība. Pēc kolēģu balsojuma par nodaļas vadītāju atkārtoti tika ievēlēts līdzšinējais vadītājs Artūrs Butāns (attēlā), bet par viņa vietnieku tika apstiprināts uzņēmējs Mārtiņš Ceriņš. Jau iepriekš ziņots, ka Mārtiņš Ceriņš un juriste Diāna Švānberga tika izvirzīti kā Nacionālās apvienības Liepājas mēra amata kandidāti, taču nodaļa, Ceriņu ieskaitot, par saraksta līderi vienbalsīgi izvirzīja Diānu Švānbergu.

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.