Rīgas nodaļa
logo

NA atbalsta Dziesmu svētku estrādes būvniecības nākamo kārtu

Nacionālā apvienības Rīgas domes frakcija (NA) atbalsta Dziesmu svētku estrādes būvniecības nākamo kārtu, taču visas aizdomas jāpārbauda kompetentajām iestādēm, kuras tiek klāt arī komercnoslēpuma informācijai.  NA atbalstīja būtību un aicinās KNAB izvērtēt iepirkuma procedūras tiesiskumu.

RD NA frakcijas vadītājs Nauris Puntulis: “Es personīgi atbalstu IZM viedokli par Dziesmu svētku procesa nepārtrauktību un uzskatu, ka skolēnu Dziesmu un deju svētkiem jānotiek tieši 2020.gadā. Tādēļ ir ļoti svarīgi uzsākt darbu pie Dziesmu svētku estrādes būvniecības “B”kārtas nekavējoties, vienlaikus aicinot visas kompetentās iestādes sekot procesa gaitas likumībai un izmaksu pamatotībai. Šodien aicināju NA frakcijas kolēģus balsot par Dziesmu svētku estrādes “B” kārtas uzsākšanu un vienlaikus vērsos pie KNAB ar iesniegumu izvērtēt iepirkumu procedūras tiesiskumu.”

NA apzinās un skaidri zina, ka pēc 2 gadiem būs skolēnu Dziesmu svētki, tie būs mūsu bērni, kuri dziedās. Mums rūp viņu veselība un dzīvība. Ir pārāk daudz traģēdiju, kas radušās no nevērības. Mēs nevaram atļauties ko tādu Latvijā.

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.