Dobeles nodaļa
logo

NA deputāti aktīvi darbojas Dobeles novada domē

Atskatoties uz paveikto sešu mēnešu periodā kopš pašvaldību vēlēšanām, varam teikt, ka darba nav trūcis. NA deputāti ir vērsušies Dobeles novada pašvaldībā ar 6 priekšlikumiem, 7 pieprasījumiem un 2 iesniegumiem, no kuriem viens ir par ārkārtas Domes sēdes sasaukšanu jautājumā “Par Dobeles novada pašvaldības Iepirkumu komisijas izveidošanu”. Kā arī, NA deputāti ir vērsušies ar iesniegumu Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā, lai skaidrotu esošo situāciju par jau izveidoto Iepirkumu komisiju.
Šobrīd pats svarīgākais un darbietilpīgākais process, pie kura strādājam, ir Dobeles novada pašvaldības Iepirkumu komisijas izveidošana.  Pārskatot novada Domē notiekošos procesus tika konstatēts, ka esošā komisija nav leģitīma. Pie tam, šādi tā darbojas jau kopš 2013.gada 20.jūnija. Tāpat ir aizdomas par to, ka šīs komisijas neleģitīmā darbība ir apzināti slēpta, jo tikai pēc mūsu pieprasījumiem, lai saņemtu atbilstošu dokumentāciju par šo komisiju, Dobeles novada pašvaldības mājas lapā spēkā neesošais nolikums tika nomainīts uz nelikumīgi izveidotās komisijas nolikumu.
Tāpēc, atsaucoties uz VARAM un NA Dobeles nodaļas konstatētajiem pārkāpumiem, šobrīd aktīvi darbojoties, cenšamies sakārtot šo jautājumu atbilstoši LR normatīvajiem aktiem.
Ar cieņu,

Edgars Gaigalis

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.