Saldus nodaļa
logo

NA mēra amata kandidāts Saldus novadā būs Roberts Sipenieks

Nacionālās apvienības Saldus un Brocēnu nodaļas valdes sēdē izvirzīti saraksta līderi gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām jaunajā Saldus novadā.

Par NA mēra amata kandidātu nolemts virzīt O. Kalpaka muzeja “Airītes” vadītāju un Saldus novada domes deputātu Robertu Sipenieku. Saraksta galvgalī būs arī Brocēnu novada domes deputāte Kristīna Maslovska, Saldus novada Izglītības komisijas loceklis Ivars Atteka, kā arī uzņēmējs un Blīdenes stādaudzētavas vadītājs Rinalds Rullis un Izglītības satura centra eksperte Rasa Dirvēna. Tāpat NA Saldus nodaļai turpina pievienoties jauni biedri, kā arī ir uzsākts darbs pie priekšvēlēšanu programmas izveides.

“NA komanda uzskata, ka Saldum un Brocēniem ir potenciāls kļūt par magnētu jaunām ģimenēm un uzņēmumiem. Tāpēc vieni no galvenajiem NA uzstādījumiem būs izglītības, kultūras un mazo uzņēmēju atbalsta jautājumi,” saka mēra kandidāts Roberts Sipenieks.

Ar pilnu kandidātu sarakstu un priekšvēlēšanu programmu NA Saldus nodaļa sola iepazīstināt pavasarī, kad klātienē vai attālināti plānots tikties ar pilsētu un pagastu iedzīvotājiem, kā arī novadā esošajām biedrībām.

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.