Liepājas nodaļa
logo

NA par mēru Liepājā virza juristi Diānu Švānbergu

Nacionālās Apvienības “Visu Latvijai!-TB/LNNK” Liepājas nodaļa kā Liepājas mēra amata kandidāti gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām virza juristi Diānu Švānbergu.

Jau ziņots, ka Nacionālās Apvienības “Visu Latvijai!-TB/LNNK” Liepājas nodaļa iepriekš, kā mēra amata kandidātus, izvirzīja uzņēmēju Mārtiņu Ceriņu un juristi Diānu Švānbergu. Pēc Nacionālās Apvienības Liepājas biedru apspriedes par mēra amata kandidāti tikusi apstiprināta juriste Diāna Švānberga.

NA Liepājas nodaļas vadītājs Artūrs Butāns atklāja, ka nodaļa Liepājas domē vēlas redzēt aktīvus un stingrus profesionāļus, kam svarīgas ģimenes un valstiskuma vērtības, un Diāna Švānberga esot tam lielisks piemērs. Diāna Švānberga šobrīd strādā par Kurzemes reģionālās Valsts darba inspekcijas vecāko inspektori, darbojas Liepājas Tautas teātrī un ir Liepājas Sporta Bridža kluba valdes locekle.

Kā galveno uzdevumu darbam Liepājas domē, Švānberga nosauc demogrāfiskās situācijas uzlabošanu, kam papildus jauno ģimeņu atbalstam esot nepieciešama arī kvalitatīva uzņēmējdarbības vide un konkurētspējīgs izglītības piedāvājums. Tāpat mēra kandidāte sola pievērst VARAM ministra Kaspara Gerharda(NA) papildus uzmanību uz reģionālo attīstību Liepājā. Tādējādi NA cer Liepājai piesaistīt jaunus uzņēmējus un studentus.

„Pašvaldībai steidzami ir jārisina jautājums par pašreizējo iedzīvotāju noturēšanu, un sadarbībā ar valdību jādomā par demogrāfiskās situācijas uzlabošanu. Ja pašvaldība to nedarīs, tad Liepāja var zaudēt nākotni. Aizbrauc pārsvarā gados jauni cilvēki un šie cilvēki ir nepieciešami pilsētai jau šodien. Pašvaldībai ir jāveicina un jārada tāda vide, lai tie, kas šodien dzīvo Liepājā – nedotos prom, bet tie, kas ir prom – vēlētos atgriezties mājās, lai šeit strādātu un veidotu ģimenes.” – izsakās mēra kandidāte.

Šobrīd Liepājas Simfoniskā orķestra mārketinga daļas vadītājas Dainas Vanagas un sociālā darba profesionāles Līgas Zvaigznes vadībā tiekot izstrādāti ierosinājumi partijas programmai attiecīgi kultūras un sociālo lietu jomās. Pilno kandidātu sarakstu un priekšvēlēšanu programmu NA sola prezentēt aprīlī.

 

 

 

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.