Rīgas nodaļa
logo

NA Rīgas nodaļas rīkotais gājiens par godu Baltijas ceļam iziet cauri visai Rīgai

Nacionālās apvienības (NA) Rīgas nodaļa par godu Baltijas ceļa 25. gadskārtai jau tradicionāli rīko gājienu cauri visai Rīgai līdz pat Brīvības piemineklim. Šogad īpaša apstāšanās notika pie Igaunijas, Lietuvas un Ukrainas vēstniecībām. Gājiena devīze bija «Baltijas ceļš – brīvības ceļš. Kopā esot brīvi esam!».

NA Rīgas nodaļas līdzpriekšsēdētājs Dainis Locis norāda: «Šis Baltijas ceļam ir jubilejas gads un vienlaikus to pieminam sarežģītā ģeopolitiskā situācijā. Tieši tāpēc ieplānojām apstāties ne tikai pie Igaunijas, Lietuvas vēstniecībām, lai apliecinātu brāļu tautu vienotību, bet arī pie Ukrainas vēstniecības, paužot solidaritāti ar ukraiņu tautu laikā, kad apdraudēta tās neatkarība. Mēs vēlējāmies uzsvērt, cik svarīgi brīvības cīņu izšķirošos brīžos ir būt kopā».

Otrs NA Rīgas nodaļas līdzpriekšsēdētājs Ingus Kļaviņš pateicas visiem, kas pievienojās gājienam un uzsver: «Varam būt lepni, ka Nacionālā apvienība visos svarīgākajos mūsu valsts svētkos ir iekopusi skaistas tradīcijas, kas sniedz prieku arī apkārtējiem cilvēkiem. Gājienā izjutām lielisku kopības sajūtu. Pulcējāmies Juglā, no kurienes sākās gājiens pa Brīvības gatvi, Brīvības ielu un Brīvības bulvāri. Esplanādē bijām izveidojuši Ugunsceļu, kas arī ir 23. augusta tradīcija, bet gājienu noslēdzām pie Brīvības pieminekļa, kur notika īpašs pasākums par godu Baltijas ceļa jubilejai».

Informāciju sagatavoja:
Dainis Locis

Foto: Marlēna Pirvica

Foto Visi foto

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.