Rīgas domes deputāti
logo

NA vērsusies pie Eiropas Sociālistu partijas, lai tā izvērtē N. Ušakova atrašanos Eiropas sociālistu pilsētu mēru prezidenta amatā (1)

Piektdien, 11. janvārī Rīgas domes (RD) Nacionālās apvienības (NA) frakcija nosūtījusi vēstuli Eiropas Sociālistu partijai (PES), informējot par RD korupcijas skandāliem, lai tā varētu izvērtēt Nila Ušakova kā Eiropas sociāldemokrātu mēru tīkla prezidenta atrašanos amatā.

NA frakcija norāda, ka Nils Ušakovs ir SIA “Rīgas satiksme” kapitāldaļu turētāja pārstāvis un atbildīgā persona, kam laikus bija jāveic pienācīga uzņēmuma kontrole, lai nerastos pamats starptautiskam korupcijas skandālam. Vienlaikus frakcija uzsver, ka Latvijas Republikas Ģenerālprokuratūra veic pārbaudi par Ušakova iespējamiem noziedzīgajiem nodarījumiem saistībā ar citiem iespējamiem pārkāpumiem, uz ko norādījuši gan RD deputāti, rosinot Ušakovu atbrīvot no amata, gan Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, kas veic pašvaldību uzraudzību.

NA frakcijas vadītājs Nauris Puntulis:

“Mēs augstu vērtējam demokrātijas principus, ka līdzīgās situācijās demokrātisku valstu organizācijās vadošas amatpersonas atkāpjas vai tiek atbrīvotas no amatiem, jo uzņemas politisko atbildību par savu jomu un savu darbu. Rietumu organizācijās politiskās atbildības jēdziens ir ļoti būtisks.”

Tā kā RD priekšsēdētājs Nils Ušakovs tieši pirms šī korupcijas skandāla ir kļuvis par Eiropas sociāldemokrātu mēru tīkla prezidentu, tad uzskatām, ka mūsu pienākums ir informēt Eiropas Sociālistu partiju par situāciju, kas šobrīd ir radusies Rīgas domē un aicināt izsvērt augstā amata savienojamību ar korupcijas skandāliem Rīgā.

Informāciju sagatavoja:
Edvards Ratnieks
Nacionālās apvienības „Visu Latvijai!”-„Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”
gas domes deputātu frakcija
Tālruņa nr.: 26137767

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

  • Laure Cora

    20.02.2019 11:50

    Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam personas aizdevumiem ar 2% procentu likmi. Mēs jums var sniegt aizdevumus, lai iegādātos traktoru vai zemes, lai jūs varētu darīt lauksaimniecībā vai citas lietas, ko jūs vēlaties darīt. Sazinieties ar mums tieši pa pastu: [email protected] Ar laba vēlējumiemLabdien

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.