Mārupes nodaļa
logo

Nacionālā apvienība 2017. gada vēlēšanās Mārupē

VEIDOSIM MĀRUPI VĒL LABĀKU!

Nacionālās apvienības ideāli un vērtības ir nemainīgi. Mēs esam droša izvēle Latvijas un Mārupes patriotiem. Mēs esam nozīmīgs politiskais spēks visā valstī.

Mēs turpināsim uzlabot Mārupes novada dzīvi, vienlaicīgi uzturot savu viedokli un neatkāpjoties no saviem mērķiem. Mūsu komandai ir mērķis pārvaldīt novadu gudri, saimnieciski un atbildīgi! Mūsu mērķis ir atrast labākos speciālistus un novadniekus, kuri spēj, grib, var un vēlas attīstīt un pilnveidot Mārupes novadu. Mēs vēlamies redzēt pārdomātu, plānveidīgu un loģisku saimniekošanu ilgtermiņā!

Visiem mārupiešiem novēlām Latvijas simtgadi sagaidīt vēl drošākā, ekonomiski attīstītākā, latviskākā un ģimenēm draudzīgākā novadā!

Nacionālās apvienības „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” deputātu kandidāti

2017.gada pašvaldību vēlēšanām MĀRUPĒ

 Numurs  Kandidāts  Par kandidātu
1. Raivis Zeltīts Raivis Zeltīts ir Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-TB/LNNK ģenerālsekretārs un valdes loceklis. Mārupes novada Domes deputāts, kultūras ministres Daces Melbārdes padomnieks. Ieguvis izglītību tūrisma komercdarbībā un bakalaura grādu vēsturē. Aktīvs sabiedrībā un ar izaugsmi rezultātā. Audzina dēlu.
2. Andris Puide Andris Puide ir Mārupes novada deputāts, kurš ir dzimis Mārupē. Puides dzimta dzīvo Mārupē jau 3.paaudzē. Andris ir saimniecisks cilvēks, 3 bērnu tēvs un augsta līmeņa profesionālis pašvaldības un juridiskajos jautājumos. Kā Mārupes novada deputāts, Andris ar savu profesionālo redzējumu un loģisko domāšanu, ir palīdzējis pieņemt pareizus, pārdomātus un saimnieciskus lēmumus! Andrim ir pieredze un profesionāls redzējums ne vien turpināt mērenu Mārupes novada attīstību, bet darīt to pamatīgi, stabili, atklāti un saimnieciski! Mēs zinām, ka Andris ir labākais Mārupes novada vadītājs!
3. Māris Vilcāns Māris Vilcāns ir IB Serviss – vadošā biroja tehnikas tirdzniecības un servisa uzņēmuma valdes loceklis. Uzņēmums jau kopš 1992.gada nodarbojas ar biroja tehnikas tirdzniecību, konsultācijām un servisa pakalpojumiem Latvijas tirgū un ir apliecinājis sevi kā veiksmīgu un stabilu uzņēmumu un partneri.
4. Ronalds Bērziņš Ronalds ir uzņēmējs Mārupē –  SIA “Lauvas auto”  valdes loceklis. Papildus tam ir uzņēmuma vadītājs  SIA “Power Balance“  un  SIA “Keypoint solutions”. Vidējo izglītību ieguvis  Pumpuru visusskolā, bet augstāko izglītību finansēs un maģistra grādu  uzņēmējdarbības vadīšanā – Banku Augstskolā. Ir viena bērna tēvs. Ronalda prioritāte ir turpināt attīstīt Mārupes novada infrastruktūru un palīdzēt ieviest jaunas idejas, lai stiprinātu novada ekonomisko izaugsmi.
5. Oskars Vaskis Oskars – ir aktīvās sporta dzīves piekritējs, divkārtējs Latvijas čempions tenisā, pārstāvējis Latviju Dēvisa kausā piecas reizes, šobrīd dalās ar savām tenisa iemaņām ACB tenisa klubā, paralēli piedalās senioru sacensībās ārzemēs un Latvijā. Bijis viens no pludmales tenisa pamatlicējiem Latvijā. Mārupē dzīvo jau 8 gadus, un vēlas Mārupi padarīt vēl pievilcīgāku un mājīgāku. Kopā – mēs varam!
6. Renārs Sūniņš

Renārs ir Mārupietis, kopš dzimšanas dzīvo Mārupē. Mācījies Mārupes vidusskolā, vēlāk absolvējis Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolu, iegūstot augstāko izglītību Darba aizsardzības specialitātē. Strādā

biedrībā ”Rīgas Starptautiskā skola” par saimniecības daļas vadītāju. Renārs ir ģimenes cilvēks un divu bērnu tēvs. Renāra prioritāte ir sakārtota novada infrastruktūra, kas ir viens no svarīgākajiem priekšnoteikumiem novada ilgtspējīgai attīstībai un ekonomiskajai izaugsmei.

7. Imants Rākins

Imants ir SIA „Daivāres”  un Latvijas Bērnu Fonds valdes loceklis. Augstāko izglītību ieguvis Latvijas Universitātes Vēstures un filozofijas fakultātē kā diplomēts vēsturnieks.

Imants uzskata, ka viņa bagātā dzīves un darba pieredze pedagoģijā, Radio un televīzijā, kā arī Rīgas Domē var būt noderīga Mārupes novada attīstībā.

 

8. Raivis Bresis

Raivis Bresis Alberta koledžā ieguvis pirmo augstāko izglītību studējot mārketingu un tā inovācijas. Turpinājis studēt Ekonomikas un kultūras augstskolā iegūstot profesionālo bakalauru ekonomikā.

Raivis Mārupē dzīvo jau 5 gadus. Ir strādājis Mārupes novada pašvaldības policijas nepilngadīgo lietu inspektora  amatā, kas ļāva iepazīt vairāk Mārupes novadu un tā iedzīvotājus. Nākamā darba pieredze bija par iepirkumu struktūrvienības direktoru, vadītāju uzņēmumā SIA ‘’Valdars’’, kas deva iespēju strādāt ar cilvēkiem un apgūt juridiskās lietas uzņēmumā. Paralēli Raivis ir  pašnodarbināta persona un kopā ar sievu nodarbojas ar  mājražošanu ēdināšanas biznesā un pinumu tirdzniecībā.

Piedalījies biedrības dibināšanā – ‘’Radīts Mārupē’’, kā arī ir tās biedrs.

9. Aldis Kapteinis Aldis Kapteinis – IT uzņēmuma līdzdibinātājs un vadītājs. Londonā vadījis farmācijas uzņēmumā ražošanas nodaļu. Barselonā strādājis ar investīciju fondiem un IT risinājumiem lielos starptautiskos uzņēmumos. Patriotisma vadīts atgriezies Latvijā. Par savām prioritātēm Mārupes domes darbā redz Mārupes novada centra un Mārupes kultūrtelpas ilgtermiņa attīstības stratēģijas izstrādi un realizāciju, novada infrastruktūras attīstību, domājot par jaunajām ģimenēm, bērniem un mārupieti – gājēju, iestāties par draudzīgu un taisnīgu novada iedzīvotājiem NĪN piemērošanu, kā arī latviskuma stiprināšanu novadā.
10. Renāte Druva

Renāte vidējo/profesionālo izglītību ieguvusi Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolā Dekoratīvās tēlniecības nodaļā, bet augstāko izglītību ieguvusi Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē datorgrafikā.

Darba vieta ir Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē. Renātes, kā bērna mātes, vērtības ir ģimene, tās labklājība, kā arī saudzīgā attieksme pret dabu. Renātes mērķis ir šīs vērtības Mārupes novadā saglabāt, kā arī rūpēties par tām! Nenoliedzami svarīga ir arī Mārupes novada izaugsme un labklājība!

 

11. Dainis Stankevičs Dainis jau vairākus gadus ir mārupietis. Augstāko izglītību tiesību zinātnēs un jurista kvalifikāciju ieguvis Daugavpils Universitātē, savukārt sociālo zinātņu maģistra grādu tiesību zinātnē Latvijas Universitātē. Strādā Lauku atbalsta dienestā vecākā referenta amatā, līdzdarbojoties Eiropas Savienības finansējuma lauksaimniecībai administrēšanā.
12. Māris Hmeļņickis Māris ir ieguvis pamatizglītību Rīgas 7.Vidusskolā (Natālijas Draudziņas Ģimnāzija),vidējo profesionālo ieguvu 15.arodvidusskolā. Darba vieta ir SIA “Fishbode”, kuras uzņēmējdarbība saistīta ar inovatīvu projektu īstenošanu akvakultūrā . Māris Mārupes novadu redz aktīvu  jaunu projektu īstenošanā.
13. Renārs Bērziņš Renārs ir dzimis mārupietis. Augstāko izglītību ieguvis tiesību zinātnēs Latvijas Policijas akadēmijā. Strādā Rīgas Brīvostas pārvaldes Ostas policijā. Ir uzņēmējs un meitiņas tēvs, tādēļ Renāra prioritāte ir droša un sakārtota vide novadā.
14. Māris Gulbis Māris vidējo izglītību ieguvis Rīgas Valsts 1.ģimnāzijā, bet Latvijas Universitātes Juridiskajā fakultātē iegūta jurista kvalifikācija un tiesību zinātņu maģistra grāds. Māris ir  praktizējošs jurists, kā arī  SIA “W SOLUTIONS” un SIA  “KMPGB”  valdes loceklis, kā arī valdes loceklis biedrībā  “Brīvības iela 80”. Vēlas panākt mūsdienīgu, atbilstoši iedzīvotāju interesēm strādājošu pašvaldību.
15. Juris Šķēls

Juris Šķēls – Mārupietis un divu bērnu tēvs ar 20 gadu pieredzi vadošā kokapstrādes uzņēmumā A/S “Latvijas Finieris”. Juris ir absolvējis Cēsu 4. Arodvidusskolu specialitātē Mēbeļu galdnieks, bet augstāko izglītību ieguvis

Latvijas Lauksaimniecības universitātē Meža fakultātē iegūstot Kokapstrādes inženiera kvalifikāciju. Juris uzskata, ka jāpanāk, lai Mārupes pilsētvide atbilst tās iedzīvotāju prasībām.

16. Zigrīds Puide Zigrīds Puide, Mārupietis, kurš Mārupi sācis iepazīt kopš bērnības, tālajos 1950. gados, kad piedalījies lauku darbos. 1974.gadā Zigrīds uzsācis darbu Kolhozā “Mārupe” un drīz vien sapratis, ka Mārupe būs viņa ģimenes patvērums un mājvieta. Lielāko mūža daļu Zigrīds nostrādājis Mārupē, audzinot dēlus un būvējot savu sapņu māju. Zigrīds ir piedzīvojis visus Mārupes izaugsmes un attīstības ciklus. Zigrīds ir lepns vecvectēvs, kurš apbalvots ar 1991.gada barikāžu dalībnieka piemiņas zīmi un kuram Mārupe ir īstās mājas!
17. Lauris Leitāns Mārupietis vairākās paaudzēs. Studējot jurisprudenci aktīvi darbojos Rīgas Latviešu biedrībā sākumā kā biedrs, vēlāk kā domnieks. Vairākkārtēji iesaistījies publiskās aktivitātēs par Latviešu interesēm.  Aktīvs, pozitīvs, sabiedrisks, diplomāts, Mārupes patriots.
18. Andris Lācis Andris Lācis ir Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“TB/LNNK” Mārupes nodaļas vadītājs.  Mārupietis kopš agras bērnības. Absolvējis Mārupes vidusskolu. Ieguvis jurista kvalifikāciju un maģistra grādu tiesību zinātnēs Latvijas Policijas akadēmijā. Ir ģimenes cilvēks, divu dēlu tēvs. Strādā vienā no vislabāk pārvaldītajām valsts pārvaldes iestādēm – Lauku atbalsta dienestā Juridiskā departamenta direktora vietnieka amatā. Andris uzskata, ka veiksmīgai Mārupes novada attīstībai ir būtiska saimnieciska, lietderīga un efektīva Mārupes pašvaldības finanšu līdzekļu pārvaldība.

 

Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”- “TB/LNNK” priekšvēlēšanu programma

Mārupes novada domes vēlēšanām

Nacionālās apvienības mērķis ir latvisks, ekonomiski attīstīts, saimnieciski pārvaldīts, veiksmīgs un drošs Mārupes novads.

Ģimene, sabiedrība, veselība

 • Atbalstīsim aktīvākās biedrības, patriotiskās organizācijas un iedzīvotājus, kas ar savu darbību veicina novada izaugsmi un atpazīstamību.
 • Novada teritorijā piemērosim NĪN atlaides īpašumiem, kuru īpašumā deklarēti trīs vai vairāk iedzīvotāji, lai veicinātu cilvēku piesaisti novadam.
 • Turpināsim attīstīt mūsdienu standartiem atbilstošus bērnu rotaļu laukumus daudzdzīvokļu māju pagalmos un citās aktīvās atpūtas vietās.
 • Atbalstīsim plaša spektra veselības un sociālās aprūpes centra izveidi visos Mārupes novada ciemos.
 • Atbalstīsim ar līdzfinansējumu svešvalodu apguvei un datorkursiem.

Izglītība, sports

 • Aizstāvēsim latvisku izglītības sistēmu.
 • Aktīvi līdzdarbosimies projektā „Latvijas skolas soma”, dodot iespēju novada bērniem un jauniešiem klātienē piedzīvot un iepazīt savas zemes nacionālās kultūras un dabas bagātības.
 • Pie nepieciešamības būvēsim jaunas pirmskolas izglītības iestādes.
 • Atbalstīsim brīvpusdienas pirmsskolas un pamatskolas izglītības iestādēs.
 • Uzlabosim atbalstu skolēnu ārpusklases pulciņiem un nodarbībām.
 • Atbalstīsim skolēnu dalību mācību olimpiādēs, interešu izglītības pasākumos, lai veicinātu izglītotas un radošas personības izaugsmi.
 • Nodrošināsim sporta laukumu atjaunošanu un pilnveidošanu, un attīstīsim izglītības iestāžu sporta bāzes un jauniešu centrus.
 • Atbalstīsim sportistu līdzdalību pašvaldību, valsts un starptautiska mēroga sporta sacensībās.

Kultūra un tūrisms

 • Izveidosim Mārupes novada vēstures muzeju un multifunkcionālu kultūras centru.
 • Rīkosim ne tikai novada svētkus, bet arī valstiska līmeņa festivālus, apmācību seminārus un mākslinieku plenērus.
 • Sagaidot Latvijas valsts simtgadi, novadā izveidosim daudzveidīgu svētku programmu, īpašu uzmanību veltot novada vēsturei un ar valstiskumu saistīto notikumu un personību godināšanai.
 • Veicināsim tūrisma attīstību.
 • Atbalstīsim tautas deju kolektīvus, korus, novadpētniecības projektus.
 • Atbalstīsim peldbaseina izveidi Mārupes novadā.

Tautsaimniecība

 • Rosināsim samazināt novada līdzfinansējumu pašvaldību izlīdzināšanas fondā
 • Nodrošināsim sabalansēta pašvaldības budžeta izstrādi.
 • Nodrošināsim iepirkumu procedūras un saimniecības lēmumu pieņemšanas caurspīdīgumu un atklātību.
 • Uzstāsim uz vienlīdzīgiem ES fondu līdzekļu apguves noteikumiem Mārupes novadam, kā arī veicināsim to apguvi novada attīstībai.
 • Veicināsim enerģētisko neatkarību – aicinot iedzīvotājus piedalīties ēku siltināšanas programmās, izmantojot ES fondu līdzekļus jaunu un rekonstruētu ēku energoefektīvu risinājumu attīstīšanai.

Infrastruktūra un vide

 • Aicināsim novirzīt uzņēmumu ienākuma nodokļa daļu novada infrastruktūras sakārtošanai.
 • Vienosimies ar Satiksmes ministriju par svarīgāko novadā esošo valsts ceļu rekonstrukciju vai pārņemšanu novada pārziņā, kā arī īstenosim pašvaldības īpašumā esošo ceļu uzlabošanu.
 • Paplašināsim ūdenssaimniecības pakalpojumu pieejamību.
 • Veiksim Mārupes komunālā dienesta reorganizāciju, padarot to par modernu un mārupiešiem draudzīgu pakalpojumu sniedzēju.
 • Izstrādāsim novada labiekārtošanas un kultūrainavas attīstības plānu.
 • Īstenosim aktivitātes, kas veicina zaļo domāšanu un dzīvesveidu Mārupes novadā, tostarp, informējot par atkritumu šķirošanas iespējām u.tml.
 • Rūpēsimies par to, lai jaunā dzelzceļa infrastruktūra novadā būtu iedzīvotājiem droša un videi draudzīga
 • Radīsim iespēju mazināt trokšņus teritorijās gar dzelzceļu un lielajiem ceļiem ar trokšņu barjeru un apstādījumu palīdzību.
 • Lai uzlabotu drošību uz ceļiem, izvietosim vairāk aizsargbarjeras, izveidosim gājēju celiņus.
 • Rekonstruēsim ielas, par noteicošo nosakot gājēju drošību.
 • Uzlabosim un paplašināsim ielu apgaismošanu.
 • Gādāsim un rūpēsimies par tehnoloģiski pareizu ceļu uzturēšanu.
 • Veicināsim gājēju celiņu izveidi gar lielākajām ielām, kā arī veloceliņu un velonovietņu tīkla attīstību novadā.
 • Veicināsim pasākumus gruntsūdens līmeņa pazemināšanai un lietus ūdeņu novadīšanai.
 • Meklēsim konstruktīvus risinājumus vidi degradējošu būvju sakārtošanai.

Drošība

 • Sabiedriskās vietās uzstādīsim videonovērošanas kameras.
 • Turpināsim attīstīt Pašvaldības policijas darbību.
 • Atbalstīsim vietējo brīvprātīgo kārtības sargu kustības un veicināsim to sadarbību ar pašvaldības policiju sabiedriskās kārtības un drošības uzturēšanā.

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.