Dobeles nodaļa
logo

Nacionālā apvienība Dobeles novada pašvaldību vēlēšanās (2)

Nacionālās apvienības kandidāti un programma Dobeles novadā (CVK) pašvaldību vēlēšanās 2013.gada 1.jūnijā.

Mūsu prioritāte ir rūpes par ikvienu novada CILVĒKU, kas šeit piedzimst, dzīvo, mācās, veido ģimeni, audzina bērnus, strādā un sagaida savu mūža nogali.

Nacionālās apvienības saraksts pašvaldību vēlēšanām Dobeles novadā 2013.gadā apvieno daudz jaunus, līdz šim ar politiku nesaistītus, dažādu kompetenču sfēru pārstāvjus no Dobeles pilsētas un visiem novada pagastiem. Katrs no tiem individuāli ir saskāries ar nepilnībām novada pārvaldībā, pārzina iedzīvotāju vajadzības un tāpēc savu entuziasmu un pieredzi vēlas veltīt pozitīvām pārmaiņām mūsu visu labā.

Straujš labklājības līmeņa kāpums nav panākams ar solījumiem un īstermiņa lēmumiem. Mūsu piedāvātās pārmaiņas ir ilgtspējīgas, balstītas pamatvērtībās – atklātībā, godīgumā, vienlīdzībā. Mēs strādāsim tā, lai arī pēc četriem gadiem nebūtu jākaunas par paveikto, bet katrs no mums ar lepnumu varētu sevi saukt par Dobeles novada iedzīvotāju.

Aicinām ikvienu aktīvi līdzdarboties mūsu novada attīstībā!

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

  • Guna Vitte

    23.11.2020 13:22

    http://pv2017.cvk.lv/ElectionResults/CandidateList?candidateListId=6iNu58BYOwheY7JeiaNiUA%3D%3D&locationId=D3XCujgy0rNacHzCP3szEA%3D%3D

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.