Liepājas nodaļa
logo

Notikusi Liepājas nodaļas gada kopsapulce

Piektdien, 4.jūlijā, Liepājas Jūrnieku centra konferenču zālē notika Liepājas nodaļas gada kopsapulce. Nacionālās Apvienības Liepājas nodaļa tika dibināta tieši pirms gada, apvienojoties  “Visu Latvijai!” un “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” Liepājas nodaļām. Partijas statūti paredz, ka reizi gadā nodaļa rīko gada kopsapulci, kur pārvēl vai ievēl jaunu nodaļas vadību.

Sapulce ritēja divās daļās. Pirmā slēgtā daļa, kur diskutēja partijas biedri un otrā daļa  – atvērtā, kur biedriem pievienojās atbalstītāji un žurnālisti. Nodaļas kopsapulci atklāja koordinātora Artūra Butāna sagatavota prezentācija par gada laikā paveikto, ieskatoties kā veicies sabiedriskās aktivitātēs, sociālajos tīklos un publikācijās presē.

Pēc tam nodaļa izvirzīja vadošo amatu kandidātus un atklātā balsojumā, vienbalsīgi par nodaļas vadītāju ievēlēja Dainu Vanagu, bet par vadītāja vietnieku Mārtiņu Ceriņu. Liepājas nodaļas koordinātors arī turpmāk būs Artūrs Butāns.

Nākamais jautājums bija Saeimas deputātu kandidātu izvirzīšana no Liepājas nodaļas biedru rindām. Kā iespējamie kandidāti tika minēti Daina Vanaga, Raivis Blumfelds, Kristīne Skrīvere, Artūrs Butāns, Līga Zvaigzne un Juris Pavītols. Pēc aizklāta balsojuma un divu kandidātu atteikuma par Saeimas deputātu kandidātiem no Liepājas kļuva Daina Vanaga, Kristīne Skrīvere un Artūrs Butāns.

Šobrīd nodaļā ir reģistrēti 25 partijas biedri, tajā starpā piesaistīti 6 jauni biedri, no kuriem 5 ir no studējošās jaunatnes. Pašreiz aktīvi turpinās darbs, lai partijai vēl papildus piesaistītu valstiski domājošus liepājniekus.

 

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.