Rīgas nodaļa
logo

Par Rīgas nodaļas vadītāju ievēl Daini Loci

Dainis_NAVakar, 30.martā, notika Nacionālās apvienības „Visu Latvijai!” – „TB/LNNK” (NA) Rīgas nodaļas kopsapulce, kurā notika nodaļas darba izvērtēšana un nodaļas vadītāja un valdes pārvēlēšana.

NA Rīgas nodaļas biedri izrādīja uzticību līdzšinējam nodaļas vadītājam Dainim Locim, atkārtoti ievēlot par Rīgas nodaļas valdes priekšsēdētāju. Savukārt Ingus Kļaviņš tika apstiprināts par priekšsēdētāja vietnieku.

NA Rīgas nodaļas valdē tika apstiprināti divpadsmit biedri: Ilze Bertāne, Ieva Bērziņa,  Edvīns Ginters,  Mārtiņš Graudums,   Rūdolfs Grīnblats,  Ieva Holma, Ritvars Jansons, Aleksandrs Kiršteins, Jānis Atis Krūmiņš,  Ģirts Lapiņš, Māris Ošs, Ginta Vilcāne.

Nacionālā apvienība ir nacionāli konservatīva partija, kura kā partiju apvienība izveidojusies 2010. gada vasarā, apvienojoties divām ideoloģiski tuvām politiskām organizācijām – partijai „Visu Latvijai!” un apvienībai „Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK – un tādējādi izbeidzot līdz tam esošo latviešu nacionālo spēku sašķeltību. Nacionālās apvienības pamatmērķis ir Latvijas kā nacionālas, taisnīgas un pārtikušas valsts attīstība.

Nacionālo apvienību vada divi līdzpriekšsēdētāji – Raivis Dzintars un Gaidis Bērziņš.

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.