Ventspils nodaļa
logo

Pārdomas pēc „Nacionālās apvienības” Ventspils nodaļas sapulces

2014.gada 6.marta pievakarē, dodoties mājup no partijas „Nacionālā apvienība Visu Latvijai! – Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (turpmāk Nacionālā apvienība jeb NA) Ventspils nodaļas pirmās kopsapulces pēc apvienotās partijas nodaļas dibināšanas, baudot gaisā jau  sajūtamo un neizbēgamo pavasara tuvošanos, mani pārņēma gandarījuma un prieka sajūtas… Par ko? …par to, ka cilvēki nav vienaldzīgi, ka neskatoties uz valstiski-ekonomiskajām, arī katra personiskajām problēmām, atrodas aktīvi cilvēki arī mūsu pilsētā un novadā, kuri gatavi ziedot gan savu brīvo laiku, enerģiju, arī personīgos finansu līdzekļus, lai kopā domātu un lemtu, kā dzīvot labāk, interesantāk, iekļaujoties Eiropas kopējo valstu straumē, bet saglabājot savu latvisko pārliecību, savu nacionālo pašapziņu personiskā un valstiskā līmenī, kā arī, lai izsacītu savas idejas, priekšlikumus Ventspils pilsētas un novada iedzīvotāju dzīves  uzlabošanai.

Mājupceļā apdomāju par mūsu NA Ventspils nodaļas paveikto, par notikumiem un pasākumiem pēdējo divu mēnešu laikā kopš nodaļas dibināšanas…  Viennozīmīgi – pilnveidojas vienota, uz latviskiem, patriotiskiem pamatiem balstīta, mūsu pilsētas un novada  iedzīvotāju lolota politiskā organizācija Paldies par to aktīvākajiem partijas biedriem – Kristai Veitai, Vigo Sviķekalnam, Imantam Blūmam, Baldim Pečakam, Jānim Makkaram un Jānim Strūģim, kā arī  visiem atbalstītājiem par dalību mūsu kopējos pasākumos. Šajā – divu mēnešu periodā nozīmīga bija mūsu NA līdz šim neaktīvo biedru apzināšana, aktivizēšana un jaunu biedru piesaiste, kā arī NA Ventspils nodaļas aktīvistu tikšanās un pārrunas ar Latvijas Kultūras ministri Daci Melbārdi viņas darba vizītes ietvaros Ventspilī.

Priecājos, kad NA nodaļas sapulcē mūsu gados jaunie  partijas atbalstītāji Artūrs Blumbergs un Kadrija Valdemāre ar sajūsmu stāstīja klātesošajiem par dalību NA jauniešu 3 dienu seminārā Talsu pusē, kurā gūtas pozitīvas emocijas, vērtīgas zināšanas no pieredzējušiem NA politiķiem, kā Raivis Dzintars un Einārs Cilinskis, prasmes, kā pilnveidot sevi kā nākamos politiķus,  kas tiks liktas lietā, veidojot NA Ventspils nodaļas jaunatnes grupu… Ja katrs NA vecbiedrs ar savu piemēru aicinās sākt politiskās aktivitātes vismaz vienu jaunieti, vienaldzīgāko kļūs mazāk un valstiski, latviski domājošo pulks pieaugs divkārt!

Kā  patīkams pārsteigums man bija Ventspils novada domes deputāta Gaida Božes zvans un iniciatīva – veidot ciešāku saikni ar NA Ventspils nodaļu. Viņš ir ievēlēts novada domē no  Nacionālās apvienības saraksta ( nav NA biedrs), bet NA nodaļā iepriekš valdošo dažādu savstarpējo  nesaskaņu, valdot personisko ambīciju prioritātei, līdz šim kopīga saskaņa netika rasta. Sapulcē G.Bože informēja domubiedrus par savu darbību Ventspils novada domē, par pieņemtajiem lēmumiem tajā, kā arī atbildēja uz partijas biedru jautājumiem. Turpmāk paredzēta regulāra un ciešāka sadarbība, informatīvā saikne starp NA nodaļas pārstāvētajiem deputātiem un partijas nodaļu.

…un kā varam nebūt lepni un gandarīti, ja NA Ventspils nodaļas vienoti atbalstīta Eiroparlamenta vēlēšanās Nacionālās apvienības sarakstā iekļauta mūsu novada pārstāvei Krista Veita. Nododot veiksmes vēlējumus 2014.g. 24.maija Eiroparlamenta vēlēšanās Kristai Veitai, mūsu novada NA aktīvisti solot viennozīmīgu atbalstu un savu aktivitāti veiksmes priekšvēlēšanu aģitācijas laikā.

16.marts – Latviešu leģionāru piemiņas diena, kurā godinām mūsu Latvijas zēnus un vīrus, kuri 2. Pasaules kara laikā Latviešu leģiona rindās cīnījās pret Padomju Savienību. 16.martā plkst. 11.00 Meža kapos pie „Baltā krusta” kopīgi nolieksim galvas un atstāsim ziedus kritušo karavīru piemiņai. Katra karavīra izlietā asins lāse uz mūsu Latvijas zemes, lai tā būtu brīva, latviska un neatkarīga, ir svēta!

NA Ventspils nodaļas vadītājs
Bruno Jurševics
t. 27759559

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.