Valkas nodaļa
logo

3.septembrī, plkst 17.00 pie Krievijas vēstniecības notiks pikets pret iebrukumu Ukrainā.

Es tiešām ceru, ka iela būs pārpludināta un acīmredzams būs atbalsts ukraiņiem. Es ļoti ceru, ka tur būs visu iespējamo tautību pārstāvji, kas tic cilvēka vērtībai un negrib pieļaut karu nekādu apsvērumu dēļ.

Tikmēr Krievijā aktuāli kļūst viena cilvēka piketi, vēsta telekanāls „ДОЖДЬ”.  Arī krievu rakstnieks Viktors Šenderovičs ir starp šiem piketētājiem un ir paudis savu viedokli: „Karš ar Ukrainu – kauns un noziegums”. Piketu iniciators ir „Ikdienas žurnāla” galvenais redaktors Aleksandrs Riklins, kurš uzsvēris, ka Krievija ir sākusi atklātu agresiju. „ Krievija karo pret Ukrainu un ar to nedrīkst samierināties” , viņš paudis presē. Lieki piebilst, ka šie cilvēki tiek masveidā arestēti. Mums ir visas iespējas 3.septembrī pateikt „NĒ” asiņainajiem noziegumiem Ukrainā.

Ukrainas kara gadījumā klusēšana ir atbalsts karam. Ir pēdējais laiks uzlikt brilles, sākt dzirdēt un iestāties pret tautas iznīcināšanu. Ja spēsim būt vienoti atbalstot, spēsim arī noturēt savu valsti un neatkarību!

Zane Brūvere

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

  • Saulis Nesaule

    23.09.2014 18:53

    Iebrukums Ukrainā ir tas pats kas ASV iebrukums Irākā, nelojālo spēku gāšana Afganistānā, Sīrijā.Tāpēc nacionālus aicinu būt objektīvus un konsekventus savas "taisnības" sludināšanā

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.