Rīgas nodaļa
logo

Rīgas nodaļa izvirza delegātus Nacionālās apvienības kongresam

Šī nedēļa iesākta ar padarīta darba sajūtu – Nacionālās apvienības (NA) Rīgas nodaļas kopsapulci, kas noslēdzās ar delegātu un valdes locekļu kandidātu izvirzīšanu. Vakar, 24.novembrī, NA Rīgas nodaļas biedri pulcējās Zirgu ielā 1, teātra „Trīs māsas” telpās.

Katra no nodaļas teritoriālajām grupām izvirzīja savus delegātus. Rīgas nodaļa ir lielākā NA nodaļa, kas šobrīd apvieno 240 biedrus. Atbilstoši NA statūtiem, Rīgas nodaļu NA kongresā pārstāvēs 24 delegāti, kā arī tie Rīgas nodaļas biedri, kuri pēc partijas statūtiem Kongresa delegāta mandātu saņem automātiski – Saeimas un pašvaldību deputāti, ministri, parlamentārie sekretāri, u.c. Rīgas nodaļa nolēma atbalstīt līdzšinējos partijas līdzpriekšsēdētājus Raivi Dzintaru un Gaidi Bērziņu. Par kandidātiem NA valdes jaunajam sastāvam Rīgas nodaļa balsojot izvirzīja nodaļas līdzpriekšsēdētāju un NA Rīgas domes frakcijas priekšsēdētāju Daini Loci un Saeimas deputātu Aleksandru Kiršteinu.

NA Rīgas nodaļa pateicas Ditai Balčus par viesmīlību un silto uzņemšanu teātra „Trīs māsas” telpās. NA Rīgas nodaļa pateicas mūsu dziesmoto tradīciju uzturētājiem vīru kopas Vilki dalībniekiem, kuri arī šoreiz ieskandināja Rīgas nodaļas kopsapulci ar patriotiskām un cīņas garu mundrinošām dziesmām.

Informāciju sagatavoja: Uģis Krūmiņš

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.