Kuldīgas nodaļa
logo

Sigita Vaivade ir tava balss Kuldīgas novadā

Sigita Vaivade ir mežsaimniece ceturtajā paaudzē, ieguvusi divas izglītības – mežsaimniecības inženiere ar bakalaura grādu mežzinātnē un juridisko izglītību. Kopā ar vīru Raimondu strādā ģimenes uzņēmumā SIA “Mežinieks RS” un sniedz praktisku palīdzību meža īpašniekiem meža apsaimniekošanā. Kuldīgas novadā vada meža īpašnieku biedrību “Meža konsultants” un labi pazīstama kā pasākuma “Meža ABC” veidotāja un galvenā organizatore.

“Esmu patiesi priecīga, ka Kuldīgas novads ir vienīgā vieta Latvijā, kur notiek meža nozares lielākais izglītojošais pasākums “Meža ABC”. Šajos gados Meža ABC pasākumu apmeklējuši vairāk nekā 40 000 apmeklētāju. Arī mūsu četri bērni izauguši ar “Meža ABC” pasākumu. Un ar gandarījumu varu teikt, ka ģimenē mežkopju dinastija turpinās nu jau piektajā paaudzē– abi dēli izvēlējušies mežkopja profesiju un šobrīd mācās. Zeme un mežs ir mūsu pamats.

Tie, kuri pazīst mani no skolas laikiem, zina, ka esmu vienmēr bijusi starp darītājiem, domātājiem un organizētājiem. Vienmēr ir paticis uzņemties atbildību. Ja esmu pārņemta ar kādu domu, ideju, veiksmīgi spēju iesaistīt cilvēkus un aizraut sev līdzi.

Visaugstāk vērtēju kvalitatīvu komunikāciju un profesionālu rīcību. Godīga attieksme ir visa pamats.

Savu pienesumu vairāk redzu lemtajos jautājumos un pieņemtajos lēmumos par sociālo jomu, kultūru, izglītību un attīstību. Un tie ir jautājumi, kuru lemšanā labprāt piedalītos arī turpmāk. Svarīgākais – uzlabot tieši vietējā iedzīvotāja dzīves kvalitāti un nepazaudēt pašu svarīgāko – cilvēkus un cilvēcību.”

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.