Valkas nodaļa
logo

Sveicam NA Valkas nodaļas biedru Jāni Kramu 60 gadu jubilejā!

21.augustā NA Valkas nodaļas biedri 60.dzimšanas dienā sveica NA biedru, Ērģemes pagasta pārvaldes vadītāju Jāni Kramu. Ar savu neizsīkstošo darbu un entuziasmu Valkas novada labā Jānis Krams rāda spilgtu piemēru tam, ka Latvijas patriotisms ir ne tikai skaisti vārdi, bet arī reāli darbi, ko atstāt nākamajām paaudzēm. Neizsīkstošas enerģijas pilns,  Jānis arvien atrod jaunus izaicinājumus un iedvesmo arī jauno paaudzi izvirzīt mērķus un tos sasniegt.

Ērģemē ir aktīva gan kultūras, gan sporta dzīve, taču nozīmīgākais projekts, kas šobrīd tiek īstenots pagastā, ir Ērģemes pilsdrupu konservācijas darbi.

Agrāk pils kalpojusi kā spēcīgs cietoksnis Livonijas ordeņvalsts austrumu robežu aizsardzībai un kā Livonijas ordeņa mestra priekšpils Cēsu pilij. Lai iespaidīgo projektu īstenotu un pasargātu pilsdrupas no bojāejas, ir nepieciešams gan laiks, gan līdzekļi, kam nepieciešams pamatīgs entuziasms un stipra griba.

„Ērģeme bez pilsdrupām nav Ērģeme”,  iespaidīgo paveikto darbu atklāj Jānis Krams. „Šobrīd Ērģemes vārds saistās tikai un vienīgi ar pilsdrupām,  tādēļ mans sapnis ir viņas saglabāt, lai tās paliktu nākamajām paaudzēm. Tas ir skaists Latvijas mantojums, par ko priecāties ne tikai latviešiem, bet ko var apbrīnot arī tūristi no citām zemēm”.

Stabilas vērtības ir Latvijas nācijas pamatā un tās veido stingri, stipri cilvēki ar noteiktu gribu. Novēlam Ērģemes pagasta pārvaldes vadītājam laimi un izdošanos visās dzīves jomās!

Zane Brūvere

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.