Ventspils nodaļa
logo

VARAM ministrs Kaspars Gerhards tiekas ar NA Ventspils nodaļas biedriem

Trešdien, 2015.gada 13.maijā, Ventspilī darba vizītē ieradās vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministrs Kaspars Gerhards un viņa padomnieks, Nacionālās apvienības VL-TB/LNNK (NA) valdes loceklis, Ogres domes priekšsēdētāja vietnieks Egils Helmanis.

Pēc oficiālās vizītes ministrs kopā ar padomnieku atvēlēja laiku, lai tiktos arī ar NA Ventspils nodaļas biedriem un atbalstītājiem. Draudzīgā atmosfērā pie kafijas tases un sklandraušiem kopīgi tika apspriestas VARAM aktualitātes, t.sk. par nepabeigto pašvaldību reformu, Eiropas struktūrfondu sadali, kultūrvēsturiskā mantojuma attīstību piekrastes zonā u.c. Tikšanās laikā ministrs K.Gerhards un padomnieks E.Helmanis atbildēja saviem partijas kolēģiem uz jautājumiem, debatēja par tēmām, kas skar zvejniecību, dabas resursu nodokļa iekasēšanu, likumdošanas izmaiņu nepieciešamību pašvaldību tiesībās dzīvokļu piešķiršanas kārtībā un valsts drošības jautājumiem. NA Ventspils nodaļas biedri izsacīja ministram savus priekšlikumus par nepieciešamību veikt izmaiņas likumdošanā arī jautājumos, kas skar zemes dzīļu resursu izmantošanu. E.Helmaņa k-gs savukārt dalījās Ogres novada pieredzē pagastu apsaimniekošanā.

Šāda līmeņa tikšanās un viedokļu apmaiņa, kad valsts varas pārstāvji tiekas un uzklausa,  gan pilsētas oficiālās amatpersonas, gan sava  pārstāvētā politiskā spēka nodaļas aktīvistus, sniedz reālu savstarpējo informatīvo saikni, kas palīdz pieņemt reālākus, tautai pietuvinātākus lēmumus, kā arī sniedz vērtīgu informāciju nodaļas biedriem.

Bruno Jurševics
Foto -Jānis Makkars

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.