Kocēnu nodaļa
logo

Veidos Nacionālās apvienības Ziemeļlatvijas bloku

Piektdien, 24. janvārī, plkst. 18.00 Kocēnu kultūras namā notiks Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” Ziemeļlatvijas pašvaldību deputātu kopsapulce, kurā piedalīsies arī vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Einārs Cilinskis. Sanāksmē paredzēta arī Kocēnu novada domes priekšsēdētāja Jāņa Olmaņa uzruna un prezentācija par Kocēnu novadu, kā arī iepazīšanās ar Ziemeļlatvijas novadu deputātiem un diskusijas par dažādiem aktuāliem jautājumiem. Sanāksmē piedalīsies arī Eiropas Parlamenta deputāta kandidāte, Kocēnu novada domes priekšsēdētāja vietniece Evija Nagle.

Darba kārtībā paredzēts lemt par Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” Ziemeļlatvijas bloka izveidi, kas koordinēti aizstāvēs reģiona saimnieciskās intereses un virzīs tās atbalstīšanai uz Saeimu, kā arī aktīvi paudīs viedokli politiskajos jautājumos. Blokā iesaistīties varēs ikviens Nacionālās apvienības deputāts, kurš dzīvo Ziemeļlatvijas reģionā.

Šāda bloka izveides idejas autori ir no Valmieras Saeimā ievēlētais deputāts Romāns Naudiņš un Kocēnu novada domes priekšsēdētājs Jānis Olmanis.

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.