Jauno biedru reģistrācija

Aizpildi biedru anketu un nosūti kopā ar CV uz e-pastu info@nacionalaapvieniba.lv vai pa pastu uz Nacionālās apvienības biroju Torņa ielā 4 – 1B, Rīgā, LV-1050.

word Jauno biedru reģistrācijas anketa
pdf Jauno biedru reģistrācijas_anketa (PDF forma*)

Jauno atbalstītāju reģistrācija

Ja atbalsti mūsu idejas un vēlies saņemt informāciju, bet kādu iemeslu dēļ nevēlies/nevari kļūt par biedru un Tev nav nepieciešams piedalīties balsojumos par partijas iekšējiem jautājumiem, aizpildi atbalstītāju anketu un nosūti uz e-pastu info@nacionalaapvieniba.lv vai pa pastu uz Nacionālās apvienības biroju Torņa ielā 4 – 1B, Rīgā, LV-1050.

word Jauno atbalstītāju reģistrācija anketa
pdf Jauno atbalstītāju reģistrācijas anketa (PDF forma*)

Reģistrācija Jaunatnes organizācijā

word Jaunatnes organizācijas reģistrācijas anketa

Visi NA biedri un atbalstītāji līdz 30 gadu vecumam ir NA JO biedri automātiski, tāpēc šī anketa ir vērsta vairāk uz tiem, kas ir vecumā līdz 18 gadiem. Aizpildi to un nosūti uz e-pastu info@nacionalaapvieniba.lv vai pa pastu uz Nacionālās apvienības biroju Torņa ielā 4 – 1B, Rīgā, LV-1050.

Biedru pārreģistrācija

Esošajiem Visu Latvijai! un Tēvzemei un Brīvībai/LNNK biedriem ir jānosūta pārreģistrācijas anketa uz e-pastu info@nacionalaapvieniba.lv vai pa pastu uz Nacionālās apvienības biroju Torņa ielā 4 – 1B, Rīgā, LV-1050.

word Biedru pārreģistrācijas anketa
pdf Biedru pārreģistrācijas anketa (PDF forma*)

 

_________

* Lai ērti izpildītu PDF formu, atveriet to ar Adobe Reader