Priekules nodaļa
 

4. maijā Lietuvas pierobežā, Gramzdas pagastā, tika iestādīti divi simtgades ozoli un atklāti koktēlnieka Ģirta Burvja darinātie simboliskie „Vārti uz Latviju”.

Lasīt vairāk

Jāstiprina zemessardze un jāatjauno obligātais militārais dienests. Katram vīrietim jābūt elementārām militārajām zināšanām, tās noder arī dzīvē. Nezinu, ko jaunā “cilvēktiesību paaudze” darīs armijā, taču iespējams, ka viņi spēj celt armijas kapacitāti citā nozīmē. Galvenais jauniešus sargāt no datoratkarības un audzināt viņos stipru gribu – tādi vīrieši ir spējīgi gan nodibināt, gan saturēt kopā ģimeni, gan aizstāvēt dzimteni.

Lasīt vairāk

15. un 16.aprīlī tieslietu ministre Baiba Broka un ministrijas parlamentārais sekretārs Gaidis Bērziņš reģionālā vizītē apmeklēja Kuldīgu, Liepāju, Priekuli un Saldu. Vizītes programmā bija tikšanās ar tieslietu sistēmas iestāžu vadītājiem, pašvaldību deputātiem un Nacionālās apvienības biedriem un atbalstītājiem.

Lasīt vairāk

Apmeklējot Rucavas un Nīcas novadus, Dzintars Kudums klātienē nodeva rucavniekiem iepriecinošu vēsti, ko viņi jau sen bija gaidījuši – valsts nākamā gada budžetā ieplānots, ka tiks sākts problemātiskā ceļa A11 posma Liepāja-Rucava-Lietuvas robeža remonts.

Lasīt vairāk

Dzintars Kudums: „Ir patiess prieks, ka mūsējie – kalētnieki – ir ieguvuši Ikara kausu! Un liels prieks arī par visiem – gan Priekules, gan Bunkas, gan Gramzdas, gan Virgas sportistiem.”

Lasīt vairāk

Mazajām pašvaldībām perifērijā vislielākā problēma ir ceļu infrastruktūras sliktais stāvoklis, kas kavē uzņēmējdarbību un tūrisma attīstību, kā arī ļoti ierobežo darba iespējas lielākā attālumā no dzīvesvietas.

Lasīt vairāk

Nacionālās apvienības kandidāti un programma Priekules novadā (CVK) pašvaldību vēlēšanās 2013.gada 1.jūnijā.

Lasīt vairāk

1 2