Lietotāja raksti: Ivo Ozols

 1. Drosme piedot.

  Šobrīd ir tāds mirklis, kad vēlos katru no jums satikt un paturēt roku rokā. Saskatīties, pasmaidīt un iedvest siltumu jaunai dienai. Lai to izdarītu vajag tikai vienu – piedot sev. Tieši sev – atrodi sevī spēku un piedod. Jā, gandrīz katrs latvietis jūt sāpi par atkal zaudēto Rīgu. Katrs domā – ka tad tā.. Un […]

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/drosme-piedot/
 2. Kāpēc par Nacionālo Apvienību?

  Brīvība ir jāaizstāv ik dienas, tas vienmēr bija mūsu vēstījums, tāds tas būs arī turpmāk. Gan informatīvi, gan saimnieciski, gan ar gatavību dot pretsparu kaujā. Garīgi mūs visus apvieno latviešu dziesmās pildītais kaujas gars, mēs to saglabājam, kopjam un attīstam.

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/kapec-par-nacionalo-apvienibu-2/
 3. Izdari mazliet vairāk, jeb uzruna ideālistiem.

  Visvairāk mēs sagaidām no tuviniekiem. Tad no draugiem. Tad no domubiedriem. Cilvēki tā veidoti. Kādam tu uzticies, un par šo cēlo žestu, automātiski no viņa sagaidi to pašu, un vēl vairāk. Vēlies, lai viņš ir perfekts, kā Supermens, bet bez vājajām vietām. Vēlies, lai viņš izdara to, ko pats neizdarīji, bet varēji. Kad notiek kļūmes, meklē vainīgos, sevi norobežojot, pažēlojot, pasargājot. Cilvēcīgi.

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/izdari-mazliet-vairak-jeb-uzruna-idealistiem/
 4. Ko mēs, latvieši, gribam?

  Vēlos pievērst uzmanību lietām no cita skatpunkta. Ko mēs gribam? Nevis tikai katrs atsevišķi, tikai NA biedri, bet visi latvieši.

  Pirmkārt – kā risināt situāciju Rīgas domē? Atmetam emocijas, izdomājam, sarunājam, izdaram.
  Otrkārt – sakārtot un attīstīt valsts saimniecību, ražošanu, dot grūdienu attīstībai. Kā to izdarīt bez lieliem ieguldījumiem?

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/ko-mes-latviesi-gribam/
 5. Vērot nākotni, klausoties atmiņās

  Vai esiet dzirdējuši provokatīvu apgalvojumu: ”Latvieši pie varas ir jau 20 gadus – bēdīgi ar jūsu valdīšanu”. Jā, pasē latvieši, bet kas viņi ir aiz maskām? Daudzi – bijušie čekisti, komunisti, komjaunieši. Pievienojās ātrās peļņas tīkotāji. Kas ir kas, parādīt varēja tikai laiks. Šis dārgo mācību laiks tautai ir pagājis, tuvojas kas jauns..

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/verot-nakotni-klausoties-atminas/
 6. Maza, mazītiņa valsts

  Valsts pārvaldes lietas cilvēkam ikdienā šķiet kā tāla un nesaprotama pasaule. Kāpēc vajag vai nevajag mainīt nodokļu sistēmu, kā vērtēt uzturēšanās atļauju tirdzniecību, kāpēc NA vēlas ieviest izglītību tikai latviešu valodā, kā vadīt valsts saimniecības politiku? Viss ir ļoti vienkarši, ja paskatīties uz to mazliet savādāk…

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/maza-mazitina-valsts/