Raksti par personām: Aleksandrs Kiršteins

Sestdien, 2019. gada 23. februārī, notika Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (NA) domes sēde, kurā tika apstiprināti NA Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanu kandidāti un priekšvēlēšanu programma.

Lasīt vairāk

Francijas puse informēja, ka jau šobrīd policijai ir izdevies nodrošināt kārtību un drošību Eirotunelī un Kalē ostas apkaimē. Drīzumā arī tiks pabeigta piecus metrus augsta žoga būvniecība, kas stiepsies gar šosejas malām līdz pašai ostai Kalē pilsētā.

Lasīt vairāk

Diskusijas mērķis – izprast valsts prezidenta institūcijas būtību un nozīmi, veidot viedokli par vēlamo prezidenta institūciju Latvijā un paust to plašai sabiedrībai.

Lasīt vairāk

Nacionālās apvienības deputātu frakcija balsoja pret kārtējiem 2014. gada Rīgas pašvaldības budžeta grozījumiem. Frakcija kritiski vērtē to, ka atkal palielināts budžeta deficīts, savukārt NA iesniegtie priekšlikumi, kas sniegtu reālu atbalstu cilvēkiem, noraidīti. NA māc bažas par galvaspilsētas iespējām atmaksāt savas parādsaistības ilgtermiņā. Rīgas pilsētas pašvaldības saistības jau ir sasniegušas 130% no Rīgas budžeta ieņēmumiem.

Lasīt vairāk

Nacionālās apvienības „Visu Latvijai!”-„Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” Rīgas domes frakcijas deputāti, izskatot viesnīcas ēkas jaunceltnes projektu Grēcinieku ielā 25, secināja, ka no projekta nav saprotams, kā ēka ietekmēs Latvijas Okupācijas muzeja rekonstrukcijas otro kārtu.

Lasīt vairāk

Nacionālās apvienības (NA) Rīgas domes (RD) frakcija aicina partiju Saskaņa, kas pārstāvēta Rīgas domes valdošajā koalīcijā, nekavējoties lauzt sadarbības līgumu ar Krievijas partiju Vienotā Krievija, jo tā atbalsta Krievijas bruņoto spēku tiešu agresiju Ukrainā un sniedz atbalstu teroristiskiem grupējumiem. «Tas, ka tieši Putina partija Vienotā Krievija ir Ušakova, kā Eiropas Savienības valsts galvaspilsētas domes priekšsēdētāja, […]

Lasīt vairāk

1 2 3