Raksti par personām: Andris Lācis

Nacionālās apvienības frakcija aicināja Ārlietu ministriju izvērtēt, vai Riga.lv portāla publikācija nav pretrunā ar valsts oficiālo nostāju par Latvijas dalību Krimā notiekošos pasākumos.

Lasīt vairāk

Rīgas domes priekšsēdētājs ir aizņēmies Nacionālās apvienības (NA) iniciēto priekšlikumu par veselības apdrošināšanu pedagogiem. NA frakcijas priekšsēdētājs Dainis Locis jau četras reizes ir rosinājis piešķirt domes finansējumu, lai visi skolu pedagogi un tehniskie darbinieki saņemtu veselības apdrošināšanu, ko līdz šim SC-GKR bija nešaubīgi noraidījusi.

Lasīt vairāk

Rīgas domes koalīcija bezatbildīgi lēmusi par Tallinas ielas īpašumu galējo atsavināšanu, kas izslēdz iespējas nākotnē Rīgas centrā uzbūvēt jaunu bērnudārzu. Bērnudārzu rindu risināšana nav iespējama bez jaunu bērnudārzu izveides.

Lasīt vairāk

Šodien, 29. februārī, notika Rīgas domes Nacionālās apvienības frakcijas preses konference. Tā iezīmēja aktuālus jautājumus, kas paredzēti izskatīšanai nākamās dienas RD sēdē. NA turpina aktualizēt jautājumus, kas citādāk sabiedrībai tiek pasniegti vienpusīgi vai pat slēpti.

Lasīt vairāk

NA Rīgas domes frakcijas deputāti preses konferencē kritiski vērtē Rīgas 2016. gada budžetu, kā arī iepazīstina ar priekšlikumiem budžeta caurspīdīguma veidošanai.

Lasīt vairāk

Nacionālās apvienības un „Vienotības” Rīgas domes deputātu frakcijas šī gada 23.septembrī iesniegušas parakstus domes ārkārtas sēdes sasaukšanai, kurā pieprasīs atbrīvot no amata SIA „Rīgas namu pārvaldnieks” valdes locekļus.

Lasīt vairāk

1 2