Raksti par personām: Dzintars Rasnačs

Šis raksts nebūs īss, tomēr uzskatu, ka tas būtu jāizlasa katram patriotiskam cilvēkam, lai aizdomātos par to, kas šobrīd notiek mūsu valstī. Kamēr vairums cilvēku bauda saulainas vasaras brīvdienas, tikmēr ir citi, kas ir nodarbināti veicot masveidīgu informatīvo uzbrukumu pret Nacionālo apvienību. Runā, ka galvenais mērķis ir novākt no ceļa vienīgo šķērsli uz prokremlisku “Saskaņas” […]

Lasīt vairāk

Dzintara Rasnača prezentācija par pārmaiņām tieslietu jomā laika periodā no 2013. līdz 2017. gadam Nacionālās apvienības 2017. gada 9. decembra kongresā.

Lasīt vairāk

Dzintars Rasnačs

Latvija bija to 17 ES dalībvalstu vidū, kas parakstīja vēstuli Eiropadomes priekšsēdētājam ar lūgumu iekļaut jautājumu par Regulas projektu 2017.gada 9.marta Eiropadomes darba kārtībā, lai nodrošinātu tālāku virzību darbā pie Eiropas Prokuratūras izveides.

Lasīt vairāk

Tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs RIGATV24 raidījumā “Dienas personība” informē par aktualitātēm tieslietās.

Lasīt vairāk

Nacionālās apvienības vadītajām ministrijām ir vieni no labākajiem rezultātiem valdības rīcības plāna izpildē 2016.gadā.

Lasīt vairāk

Dzintars Rasnačs

Ceturtdien, 1. decembrī, Saeima galīgajā lasījumā atbalstīja Tieslietu ministra Dzintara Rasnača virzīto Uzturlīdzekļu garantiju fonda likumu, kas paredz paplašināt valsts garantēto uzturlīdzekļu saņēmēju loku, vienkāršot uzturlīdzekļu izmaksas procedūru, noteikt uzturlīdzekļu parādnieku transportlīdzekļa, kuģu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegumu un ieviest jaunu kārtību parādnieku datu publiskošanā.

Lasīt vairāk

1 2 3 4