Raksti par personām: Egils Levits

NA norāda, ka Latvijas valsts nevar nest atbildību par tās teritorijā notikušo holokaustu un zaudējumiem, ko ebreju kopienai radījusi nacistiskā un komunistiskā režīma prettiesiskā darbība Padomju Savienības un nacistiskās Vācijas okupāciju laikā.

Lasīt vairāk

Likumdevējam ir jāturpina 12.Saeimas likumprojekta virzība, un, to pieņemot trešajā lasījumā, jāatjauno LELB Vācu Svētā Pētera draudzei īpašuma tiesības uz Svētā Pētera baznīcu.

Lasīt vairāk

Speciāli nacionalaapvieniba.lv intervēja Marlēna PIRVICA   Marlēna Pirvica: Kāda ir Jūsu darbības joma Saeimā? Jānis Iesalnieks: Esmu ievēlēts Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijā, kā arī par Juridiskās komisijas priekšsēdētājas biedru (vietnieku), līdz ar to pamatā strādāju ar tieslietu, migrācijas un integrācijas jautājumiem. Tas gan nenozīmē, ka nevaru iesniegt priekšlikumus vai piedalīties debatēs par jautājumiem […]

Lasīt vairāk

Ceturtdien 15. martā 10.00 Latvijas Kara muzejā notiks konference “Trešais ceļš- nacionālā pretošanās kustība komunistiskajam un nacistiskajam okupāciju režīmiem Baltijas reģionā”. Konferencē referēs Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Ukrainas nacionālās pretošanās kustību vēstures pētnieki. Gaidīts ir ikviens interesents, ieeja ir brīva, un konferences programma ir apskatāma Latvijas Kara muzeja mājas lapā. Sestdien 17. martā 18.00 pie Brīvības […]

Lasīt vairāk

Piektdien, 12. jūnijā, plkst. 16.00 Egils Levits, Eiropas Savienības Tiesas tiesnesis aicina interesentus un savus atbalstītājus prezidenta kandidātu priekšvēlēšanu cīņā uz priekšlasījumu ar diskusiju par tēmu „Politiskā kultūra Latvijā – kā to vērtēt un kā to uzlabot”.
Diskusijas norises vieta: Latvijas Kara muzeja Konferenču zālē Rīgā, Smilšu ielā 20.

Lasīt vairāk

Latvijas prezidenta standarts

Mums ir atņemta iespēja piedzīvot izcilu prezidentu šodien, bet mums neviens nevar atņemt apziņu un gribu sasniegt ko vairāk. E. Levita kandidēšana ir radījusi negaidīti lielu atbalstu sabiedrībā. Cilvēki joprojām vēl valstij labāko un ir gatavi iestāties par labāko. Tā ir galvenā uzvara.

Lasīt vairāk

1 2 3