Raksti par personām: Eva Kārkliņa

Nacionālās apvienības mēra amata kandidāte Talsos būs Sandra Pētersone

Nacionālā apvienība, gatavojoties 2021. gada pašvaldību vēlēšanām, par mēra amata kandidāti Talsu novadā izvirzījusi pašreizējo Talsu novada domes priekšsēdētāju Sandru Pētersoni. Līdzās viņai kandidēs arī Eva Kārkliņa, Roberts Šiliņš, Gaidis Bērziņš un Gundars Sebris.

Galvenā prioritāte būs tiesiskas un saimnieciskas pārvaldes veidošana novadā. Tas nozīmē sakārtotu pašvaldības darbu, pieejamus, ērtus un kvalitatīvus pašvaldības pakalpojumus, atbalsta mehānismus un nodokļu atlaides. Novadā nepieciešama profesionāla izpildvara, kas spēj iedziļināties iedzīvotāju interesēs un vajadzībās. Kandidātu ieskatā ir jāstrādā tā, lai katrs novada iedzīvotājs lepotos ar savu novadu un justos pašvaldības sadzirdēts.

“Priekšnoteikums veiksmīgai apvienotā novada attīstībai ir regulāra un efektīva sadarbība ar uzņēmējiem, nevalstiskajām organizācijām un iedzīvotājiem. Kopīgi strādāsim, lai Talsu novads būtu cilvēku pirmā izvēle, kur dzīvot un saimniekot,” savu redzējumu iezīmē Sandra Pētersone, Talsu novada domes priekšsēdētāja.

Nacionālās apvienības Talsu novada sarakstam pievienojušies arī Rojas novada domes priekšsēdētāja Eva Kārkliņa un Mērsraga novada domes priekšsēdētājs Roberts Šiliņš. Tāpat Talsos kandidēs Gundars Sebris, Talsu Valsts ģimnāzijas direktors un domes deputāts, kā arī bijušais tieslietu ministrs, Dundagas novadā dzīvojošais Gaidis Bērziņš.

“Līdz ar Dundagas novada apvienošanu ar Talsu novadu būtu jābeidzas juku laikiem Dundagā. Līdz šim iedzīvotāju viedokļu uzklausīšana nav bijusi novada domes dienaskārtībā, un tas beidzies ar to, ka dundadznieki šobrīd ir palikuši bez domes vadības,” stāsta Gaidis Bērziņš.

Jau ziņots, ka pēc administratīvi teritoriālās reformas Talsu novads tiks apvienots ar Rojas, Dundagas un Mērsraga novadiem. Teritorijas ziņā jaunais novads būs viens no lielākajiem, un tajā dzīvos vairāk nekā 35 tūkstoši iedzīvotāju.