Raksti par personām: Ginta Vilcāne

Atklājot kongresu, partijas vadītājs Raivis Dzintars iezīmēja, ka Nacionālisms jeb nacionālais konservatīvisms ir tautas imūnsistēma. “Tam jāspēj atbildēt uz jebkuru apdraudējumu latviešu tautai.

Lasīt vairāk

Nacionālās apvienības (NA) Rīgas nodaļas biedri šodien pieteica mītiņu, lai rīdzinieki iestātos par savu viedokli, ka RD priekšsēdētājam Nilam Ušakovam jāatkāpjas no amata saskaņā ar Rietumeiropas demokrātijas principiem. Mītiņa organizatori ir NA biedri, taču piedalīties tajā par Eiropas demokrātijas tradīcijām aicināti visi Latvijas iedzīvotāji, kam šīs tradīcijas ir svarīgas. Mītiņa pieteikumā minēts, ka tajā piedalīsies […]

Lasīt vairāk

Attieksme pret iedzīvotājiem tikai iekasēt naudu, bet pretī nesniegt neko par to. Tā ir visbiežākā atbilde, kas dzirdama no tiem rīdziniekiem, kuru dzīvojamās mājas apsaimnieko un pārvalda sliktu slavu iemantojušais “Rīgas namu pārvaldnieks”.

Lasīt vairāk

Vakar, 4.aprīlī, kopā bija pulcējušies Nacionālās apvienības (NA) Rīgas nodaļas biedri un atbalstītāji, lai uzklausītu līdzšinējās vadības atskaiti par padarīto un lemtu, kam uzticēt vadības grožus turpmākajā ceļā uz 2017.gada pašvaldības vēlēšanām.

Lasīt vairāk

Reaģējot uz konfliktu Ukrainā, Eiropas Savienība, ASV un citas Rietumvalstis noteica ekonomiskās sankcijas pret Krieviju, un tai skaitā daudzām Krievijas amatpersonām. Lai gan lēmums par noteiktu sankciju ieviešanu tika pieņemts pēc ilgas vilcināšanās, tomēr tas tika izdarīts. Tūdaļ no oponentiem un Kremļa atbalstītājiem varēja dzirdēt, ka sankcijas neko nemainīs un tās būs bezjēdzīgas.

Lasīt vairāk

Šī gada 14. oktobra vakarā pilnsapulces dalībniekiem, dziedot latviešu tautas dziesmu „Strauja, strauja upe tecēj”, tika atklāta ikgadējā Nacionālās apvienības „Visu Latvijai!”-„Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” Rīgas nodaļas pilnsapulce. Kopā nākuši bija vairāk kā simts Nacionālās apvienības biedru, atbalstītāju un viesu. NA līdzpriekšsēdētājs Gaidis Bērziņš pilnsapulces dalībniekus informēja par NA sasniegumiem un sarežģīto darbu valdošās koalīcijas sastāvā. […]

Lasīt vairāk