Raksti par personām: Ilmārs Latkovskis

Tautsaimniecības komisijai, kuru vada Romāns Naudiņš, ir izdevies nepilnos trijos mēnešos īstenot dabasgāzes tirgus reformas noslēdzošo posmu

Lasīt vairāk

Diskusijas mērķis – izprast valsts prezidenta institūcijas būtību un nozīmi, veidot viedokli par vēlamo prezidenta institūciju Latvijā un paust to plašai sabiedrībai.

Lasīt vairāk

Kādas īpašības nākamajam Latvijas valsts prezidentam sagaida Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” jauniešu organizācijas biedri? Deputāts Ilmārs Latkovskis 4. martā tiksies ar jauniešiem, lai noskaidrotu viņu viedokli par Valsts prezidentam nepieciešamo pieredzi, prasmēm, tāpat politisko un morālo atbildību.

Lasīt vairāk

“Kādam jābūt valsts prezidentam?” Atsaucoties uz Nacionālās apvienības aicinājumu diskutēt par šo jautājumu, Kultūras akadēmijā otrdien, 17.februārī, uz sarunu pulcējās kultūras nozares pārstāvji. Politiķi bija klausītāju lomā.

Lasīt vairāk

Politiski represētie

Saeima, šodien ārkārtas sēdē pieņemot grozījumus likumā “Par valsts pensijām”, atbalstīja priekšlikumu politiski represēto personu pensijas indeksēt neatkarīgi no to apmēra. Politiski represēto apvienības priekšlikumu aktualizēja Nacionālās apvienības (NA) deputāts Ilmārs Latkovskis, komisijas sēdē negūstot koalīcijas partneru atbalstu.

Lasīt vairāk

Mūsdienu pasaulē būt latvietim ir dārgs prieks, attiecīgi tomēr jācenšas šīs saites uzturēt, 2.jūlijā intervijā Mārim Zanderam laikrakstā “Diena” sacīja Saeimas Sabiedrības saliedētības komisijas vadītājs Ilmārs Latkovskis (NA).

Lasīt vairāk