Raksti par personām: Jadviga Neilande

thumb

Pasaulē un tepat, Latvijā, virmo tūkstošiem ideju, kuras varētu materializēt vismaz mazā biznesā. Kāds to arī dara, kāds atmet ar roku, jo nobīstas no nezināmā – kā tikt galā ar pienākumiem un formalitātēm. Cilvēkiem trūkst secīgas pamatinformācijas, kā un ko darīt, sākot uzņēmējdarbību, saka sertificēta nodokļu konsultante Jadviga Neilande, tāpēc uzrakstījusi grāmatu „Komersanta ABC”.

Lasīt vairāk

1. Kā jūs panāksiet tūristu piesaisti Jūrmalai ne tikai vasaras sezonā, bet arī ziemā un citos gadalaikos? Ņemot vērā tos resursus, kas mums ir, vispirms mēs apzinātu Jūrmalā visas esošās sanatorijas un SPA centrus – ko tie piedāvā. Pēc tam kultūras, atpūtas un izklaides centrus, sabiedrisko ēdināšanu un citus pakalpojumu sniedzējus. No uzņēmēju piedāvātajiem pakalpojumiem izveidosim daudz un dažādu jaunu bukletu vairākās ES valodās, kā arī speciālu mājas lapu tūristiem un viesiem.

Lasīt vairāk

Otrdien, 21. maijā, NA birojā Kaļķu 11. Ceturtdien, 30. maijā, Zvaigznes grāmatnīcā Kr.Valdemāra ielā 6 un piektdien, 31.maijā, Jūrmalas pilsētas muzejā

Lasīt vairāk