Liepājas nodaļa

Raksti par personām: Jānis Tečis

Nodibināta vienota NA nodaļa Liepājā

26.jūnijā, Liepājas Latviešu biedrības namā notika “Visu Latvijai” un “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” Liepājas nodaļu sapulce. Sapulci vadīja tās iniciators, Nacionālās Apvienības līdzpriekšsēdētājs Gaidis Bērziņš. Sapulcē vienbalsīgi tika nolemts par abu nodaļu apvienošanos. Par tās vadītāju vienbalsīgi(pašam atturoties) tika ievēlēts, pirms nedēļas par jauno “Visu Latvijai!” vadītāju apstiprinātais, Mārtiņš Ceriņš(attēlā). Mārtiņš Ceriņš ir viens no “Visu Latvijai!” Liepājas nodaļas dibinātājiem, kā arī ir veiksmīgs uzņēmējs ar pieredzi ASV.

M.Ceriņš pauda apņēmību strādāt kopā ar tiem tēvzemiešiem, kas to būs gatavi darīt. Pie galvenajām darbības vadlīnijām viņš minēja atsevišķu senioru un jauniešu nodaļu izveidi. Nodaļa sekošot līdzi tam, kā Liepājas domē strādā valdošā koalīcija ar “Saskaņas centru” tās sastāvā un kā attīstās “Liepājas metalurga” situācija. Tā gatavosies arī Saeimas un Eiroparlamenta vēlēšanām. Darbam Latvijas parlamentā, ļoti iespējams, virzīts tiks R. Blumfelds, kurš sevi ļoti labi parādīja Saeimā.

Par Nacionālās Apvienības Liepājas nodaļas vadītāja vietnieku vairumam balsojot PAR tika ievēlēts Raivis Blumfelds, kurš vadīja “Visu Latvijai!” Liepājas nodaļu kopš tās dibināšanas brīža līdz pagājušajai nedēļai. Raivis veiksmīgi sevi apliecinājis arī kā Saeimas deputāts, strādājot 11.Saeimā brīdī, kad Gaidis Bērziņš bija Tieslietu ministrs. Uz šo amatu kandidēja arī Liepājas Muzeja galvenā speciāliste Kristīne Skrīvere.

Par Nacionālās Apvienības Liepājas nodaļas koordinātoru tika iecelts Artūrs Butāns, bet par sapulču protokolistu Jānis Tečis.