Raksti par personām: Roberts Ozols

Ievēlēta jauna Nacionālās apvienības valde

Sestdien, 4. decembrī, aizvadīts Nacionālās apvienības ikgadējais kongress, kurā tika spriests par partijas tuvākajiem mērķiem un prioritātēm. Par partijas priekšsēdētāju atkārtoti kļuvis Raivis Dzintars, un ievēlēts jauns valdes sastāvs.

Atklājot kongresu, partijas vadītājs Raivis Dzintars iezīmēja, ka Nacionālisms jeb nacionālais konservatīvisms ir tautas imūnsistēma. “Tam jāspēj atbildēt uz jebkuru apdraudējumu latviešu tautai. Arī tādiem, kurus vēl šodien nevaram prognozēt vai varam prognozēt tikai aptuveni. Mēs varam strīdēties un lauzt šķēpus par simts un vienu jautājumu, bet mēs nekad nestrīdēsimies par to, ka Latvijai ir jābūt latviskai un ka Latvijas valsts mērķis ir latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšana un attīstība cauri laikiem,” atzīmēja R. Dzintars.

Saskaņā ar Nacionālās apvienības statūtiem, notikusi balsošana par partijas jauno valdes sastāvu un valdes priekšsēdētāju, kā arī komisiju pārstāvjiem. Par partijas priekšsēdētāju ar 188 balsīm “par” un 4 balsīm “pret” ievēlēts līdzšinējais priekšsēdētājs un Saeimas frakcijas vadītājs Raivis Dzintars. Valdes vēlēšanās bija liela konkurence, un kandidātu bija vairāk nekā pērn. Jaunajā partijas valdē strādās: Raivis Dzintars, Ināra Mūrniece, Jānis Dombrava, Rihards Kols, Ritvars Jansons, Ilze Indriksone, Edvīns Šnore, Kaspars Gerhards, Roberts Ozols, Roberts Zīle, Imants Parādnieks, Ginta Vilcāne, Artūrs Butāns, Jānis Iesalnieks, Jānis Eglīts, Nauris Puntulis, Edvards Ratnieks, Raitis Ābelnieks.

Šī gada kongresa vadmotīvs bija “Ar stipriem pamatiem!”, norādot uz stabilām vērtībām, ko nemainīgi pārstāv Nacionālā apvienība un kas arī izaicinājumiem pilnā laikā ļauj ar pārliecību vērties nākotnē.