Raksti par personām: Vineta Poriņa

NA programmas uzsvari Rīgas domes vēlēšanām:
* Rīga – visu pasaules latviešu galvaspilsēta!
* Stipra ģimene – pamats nācijas attīstībai.
* Rīga – tiesiski un saimnieciski pārvaldīta pilsēta.
* Pilsēta rīdziniekiem – sakārtota un zaļa.
* Viedā Rīga – radoša, inovatīva un investīcijām atvērta pilsēta.

Lasīt vairāk

Kādi ir Ukrainas krīzes secinājumi Austrumeiropas un Centrāleiropas telpai? Kam ir jānotiek, lai Latvijā tiktu nopietni stiprināta drošība un aizsardzība? Vai pastāv vērtību konflikts, kāda ir Rietumu civilizācijas rezistences spēja? Šie un citi jautājumi tiks diskutēti starptautiskajā konferencē „Nacionālā un starptautiskā drošība pēc Krimas okupācijas”, kas notiks 29. augustā Rīgā, ES Mājā (Aspazijas bulvārī 28, […]

Lasīt vairāk

EDSO Parlamenta Asamblejas gadskārtējā sesijā tika atbalstīts Vinetas Poriņas, Latvijas delegācijas vadītājas un Saeimas Nacionālās apvienības deputātes, ierosinājums atzīt, ka Ukrainas teritorija ir ne tikai anektēta, bet arī okupēta.

Lasīt vairāk

Elitas Veidemanes intervija ar Saeimas deputāti (Nacionālā apvienība), filoloģijas doktori, sociolingvisti Vinetu Poriņu par to, kāpēc jāsargā tradicionālās vērtības un kāpēc mācība par tām jāapgūst skolās.

Lasīt vairāk

Vineta Poriņa

EDSO Latvijas delegācijas vadītāja Vineta Poriņa plāno doties vizītē uz Ukrainu, lai kopā ar citiem EDSO Parlamentu Asamblejas kolēģiem no Baltijas valstīm izteiktu atbalstu Eiromaidanā paustajai tautas gribai.

Lasīt vairāk

Mani kā Saeimas deputāti un Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas (EDSO) Parlamentu Asamblejas Latvijas delegācijas vadītāju interesē Ārlietu ministrijas plānotā rīcībpolitika dažādos jautājumos: par nepilsoņiem un pilsonību, termiņuzturēšanās atļaujām Latvijā, kā arī Ārlietu ministrijas konkrētā darbība un ieinteresētība nacionālo interešu aizstāvībā ārvalstīs, Latvijas valstsnācijai būtisku vēstures jautājumu skaidrošana ārpus Latvijas robežām. Par ļoti svarīgu ārlietu […]

Lasīt vairāk

1 2