Ventspils nodaļa
 

Ceturtdien, 27.augustā, aizvadīta Nacionālās apvienības (NA) Ventspils nodaļas kopsapulce, kurā līdzās citiem jautājumiem lemts arī par jaunas nodaļas vadības ievēlēšanu. Kopsapulce tika iesākta ar pateicību klātesošajai Saeimas deputātei Ilzei Indriksonei (NA) par Ventspils pilsētas statusa un Ventspils novada saglabāšanu pēc administratīvi teritoriālās reformas, savukārt parlamentāriete uzsvēra sadarbību ar Ventspils novada deputātu Andri Vārpiņu (NA), kas […]

Lasīt vairāk

Šā gada 8.novembra vakarā sanāca Nacionālās apvienības (NA) Ventspils nodaļas biedri uz sapulci, kurā par jauno nodaļas vadītāju ievēlēja Baldi Pečaku, bet par vietniekiem Ventspils novada domes deputātu Andi Zariņu (Ventspils novada jautājumos) un NA valdes locekli Edvardu Ratnieku (sadarbībai ar NA valdi).

Lasīt vairāk

Saruna ar Nacionālās apvienības (NA) Ventspils nodaļas vadītāju Bruno Jurševicu

Lasīt vairāk

Trešdien, 2015.gada 13.maijā, Ventspilī darba vizītē ieradās vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards un viņa padomnieks, Nacionālās apvienības valdes loceklis, Ogres domes priekšsēdētāja vietnieks Egils Helmanis.

Lasīt vairāk

Jau tradicionāli pēc Ventspils novada represēto apvienības vadītājas Veltas Krauleres ierosmes Dzelzkalnu Brāļu kapos Zūru mežniecības teritorijā arī šogad – 2015.gada 10.maijā pulcējās Ventspils puses patriotiski noskaņotie cilvēki, lai godinātu un pieminētu 2.Pasaules kara partizānu cīņās bojā gājušos nacionālos karavīrus. Pasākumā piedalījās arī Alūksnes jauniešu grupa, Tukuma represēto apvienības aktīvisti, kuri bija mērojuši tālu ceļu, […]

Lasīt vairāk

Zemessardzes veterāns Ilgara Puškevica kungs ir uzsācis projektu pie Ventspils kājnieku pulka karoga atjaunošanas, ieguldījis savus personīgos līdzekļus, piesaistījis projektam mākslinieci Dagniju Graudumu, kas izšūs atjaunoto karogu.

Lasīt vairāk

Talkā piedalījās NA Ventspils nodaļas aktīvisti ar ģimenēm. Pasākumu organizēja Ventspils novada Tārgales pagasta vadītājs Mārcis Laksbergs.

Lasīt vairāk

1 2 3 4