NA viedokļi ikgadējās Saeimas ārlietu debatēs

Dažādi rullīši

Riharda Kola paustais NA frakcijas viedoklis ikgadējās Saeimas ārlietu debatēs: "Nekādu pozīciju mīkstināšanu vai maiņu attiecībā uz Krieviju nedrīkst pieļaut laikā, kad joprojām norit Krimas okupācija."


Ināra Mūrniece Saeimas ārlietu debatēs: "Latvijas valsts šodien pastāv tādēļ, ka mēs esam pietiekoši stipri to nosargāt un veidot. Tādēļ nevietā ir sava spēka apšaubīšana."


Jānis Dombrava: "Imigranti no Āfrikas un Tuvajiem Austrumiem, kuriem eiropieši bija devuši iespēju dzīvot Eiropā, ir pasludinājuši tā saukto “svēto karu” pret pašiem eiropiešiem. Karu pret sievietēm un bērniem, karu pret godīgiem, miermīlīgiem pilsoņiem, kuri strādā un ievēro likumus."


Jānis Dombrava: "...īpaši nozīmīga kļūst Baltijas valstu spēja veidot ciešu sadarbību ar ASV, Kanādu, Ziemeļeiropas valstīm, tai skaitā Lielbritāniju, un Baltijas-Melnās jūras valstīm, lai nodrošinātu Baltijas valstu drošību un ekonomisko attīstību. [...] Atzinību Ārlietu ministrija ir pelnījusi par to, ka beidzot spēj skaidri pateikt, ka Eiropas Savienībai ir jābūt suverēnu, nacionālu valstu savienībai."


Aleksandrs Kiršteins: "Pasaule vairs nekad nebūs globalizēti liberāla kā līdz šim."


Edvīns Šnore: "Ir lietas, ko Latvijas diplomātu vietā neviens cits nerisinās. [...] Runa ir par vairākiem desmitiem Latvijas brīvvalsts laikā uzņemto kinofilmu oriģinālu, tostarp 1934. gadā uzņemto pirmo latviešu skaņu filmu, etnogrāfiskajām filmām un kinohronikām, kuras PSRS okupācijas vara izveda uz Krieviju un kuras Krievija mums negrib atdot."